Artykuły do tagu: ewakuacja

Pod Opocznem ewakuowano z pociągu 380 osób. Ruch na Centralnej Magistrali Kolejowej już wznowiony
Ewakuowano 380 pasażerów pociągu pendolino relacji Warszawa - Wrocław na Centralnej Magistrali Kolejowej. W czwartek około godziny 14 na odcinku Strzałki - Idzikowice pojazd wjechał w uszkodzoną sieć trakcyjną i uszkodził pantograf. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Klienci marketu Kaufland ewakuowani
Alarm bombowy ogłoszono w środę wieczorem w markecie przy Wojska Polskiego w Piotrkowie. Administracja obiektu postanowiła ewakuować klientów. Co się wydarzyło?
Ewakuacja w szpitalu przy Roosevelta?
To tylko scenariusz szkolenia, w którym w środę uczestniczyli pacjenci i personel oddziału dziecięcego Powiatowego Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie. W ćwiczeniach wzięli udział także strażacy z piotrkowskiej jednostki.
Drzewo powodem ewakuacji szkoły
Piotrkowscy strażacy w piątek otrzymali zgłoszenie o zerwanych przewodach elektrycznych przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie. Wszystko to za sprawą drzewa, którego korona bezpośrednio dotykała linii elektrycznych powodując zwarcie. Uczniowie zostali ewakuowani z placówki.
06.12.2017 09:43
Pożar na Wiejskiej
20 osób ewakuowano, a 7 trafiło do szpitala. To wynik pożaru przy ul. Wiejskiej w Piotrkowie. Ogień pojawił się w jednym z pomieszczeń budynku mieszkalnego.
Ewakuacja w budynku policji
Pożar w budynku piotrkowskiej policji - takie zgłoszenie do miejskiego stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło we wtorek około 10. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy strażaków. Po dojeździe na miejsce okazało się że to fałszywy alarm.
Pożar w Focusie. Klienci ewakuowani
Ogień pojawił się ok. godz. 20 w tzw. strefie dostaw piotrkowskiej galerii, od strony ul. Modrzewskiego. Na miejscu natychmiast zjawili się strażacy.
16.02.2017 16:05
Ewakuacja w urzędzie
Ponad stu pracowników biur z budynku po byłym Urzędzie Wojewódzkim w Piotrkowie musiało być w czwartek ewakuowanych. Ktoś na korytarzu rozpylił prawdopodobnie gaz pieprzowy.
22.06.2016 10:05
Ewakuowali szkołę!
Dym pojawił się w pokoju nauczycielskim Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Woli Krzysztoporskiej. Trzeba było szybko ewakuować ponad 400 uczniów. Na szczęście to były tylko ćwiczenia.
Nocna ewakuacja mieszkańców bloku
W nocy z soboty na niedzielę, ewakuowano wszystkich mieszkańców bloku przy ul. Bolesława Chrobrego 5 w Piotrkowie. Jedna z lokatorek chciała napalić w piecu, jednak dym zamiast do komina, dostał się do piwnic budynku i dalej do kolejnych klatek schodowych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat