Artykuły do tagu: ekogroszek

Ekogroszek w workach – jaki najlepiej wybrać?
Odpowiednio wysoka wartość opałowa, właściwa wilgotność, niska zawartość popiołu i siarki, no i oczywiście brak spieków – to najważniejsze właściwości, które wyróżniają dobry ekogroszek. Worki to z kolei najlepszy sposób kupowania i przechowywania opału, nawet jeśli luzem będzie on tańszy. Sprawdź, jaki ekogroszek w workach wybrać, żeby dostać najwyższą jakość w dobrej cenie.
Pellet drzewny, czyli ekologia przede wszystkim
Firma sprzedaz-pellet.pl powstała w 2013 roku i obecnie jej siedziba znajduje się w Olsztynie, przy ulicy Sielskiej 1B. To polski producent pelletu drzewnego, który cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem wśród klientów. Na samym początku działalności przedsiębiorstwo zajmowało się handlem opałem w postaci węgla, orzecha, kostki, ekogroszku, koksu i tym podobne. Dzisiaj jednak wiedzie prym w sprzedaży pelletu właśnie.
Ekogroszek przez internet - sprawdź jak nie przepłacić
Ekologia jest w rzeczywistości nauką o zależnościach pomiędzy organizmami żywymi a ich otoczeniem. W czasach współczesnych słowa tego używa się jednak częściej na określenie podstawowych zasad ochrony przyrody.
Będzie można wymienić piece węglowe na...węglowe
W miastach i gminach województwa łódzkiego mieszkańcy będą mogli wymieniać stare piece - w tym te na ekogroszek - na piece nowej generacji (również węglowe). - To zasadnicza zmiana w podejściu władz Unii Europejskiej do tego problemu - podkreśla Joanna Skrzydlewska, członek Zarządu Województwa Łódzkiego.
Dlaczego warto zainwestować w ekogroszek?
Każdy z nas pragnie oszczędzić pieniądze na rachunkach za ogrzewanie. Jednak bardzo niewielu ludzi wykorzystuje alternatywne źródła energii cieplnej lub decyduje się na zakup ekogroszku. Dlaczego warto zmienić zdanie? Przede wszystkim to wysokiej jakości surowiec produkowany z węgla kamiennego i brunatnego, który wykazuje o wiele lepszą wydajność spalania w stosunku do węgla nieoczyszczonego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat