Artykuły do tagu: edukacja

Przedszkole Okruszek ogłasza nabór
Przedszkole Okruszek ogłasza nabór dzieci na rok szkolny 2019/2020. Dla rodziców którzy zapiszą swoje dziecko we wrześniu- specjalna oferta, dostępna w przedszkolu.
Liceum Sztuk Plastycznych Villa Arte
Liceum Sztuk Plastycznych Villa Arte rozpoczyna swoją działalność. W nowo otwartej placówce młodzi adepci zdobywać będą wykształcenie zarówno artystyczne jak i ogólne.
Studiuj z nami - WSPS rekrutacja trwa!
Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego swoją działalność rozpoczęła 11 października 2004 r. Na przestrzeni lat Uczelnia nabyła uprawnienia nadane przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na prowadzenie studiów I stopnia na kierunkach: ratownictwo medyczne, fizjoterapia, pielęgniarstwo I i II stopnia oraz zdrowie publiczne – II stopnia.
Muzeum w Polichnie zaprasza uczniów
W związku z przypadającą w tym roku 80. rocznicą wybuchu II wojny światowej, Oddział Muzeum w Polichnie przygotował ofertę edukacyjną dla szkół. Propozycja dotyczy zwiedzania wystaw stałych i czasowych oraz udziału w lekcjach muzealnych.
W Piotrkowie powstanie liceum plastyczne
Liceum Plastyczne powstanie w Piotrkowie Trybunalskim. Placówka ma funkcjonować przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnym nr 6.
Czy w Piotrkowie brakuje nauczycieli?
Problem dotyczy m.in. Wrocławia. We wrześniu 2018 roku brakowało tam prawie 500 nauczycieli we wszystkich typach placówek oświatowych. A jak jest w trybunalskim grodzie?
Muzeum w Piotrkowie wciąż zaprasza do wspólnego spędzenia wakacji
Niebawem półmetek wakacji. Z letniej oferty przygotowanej przez piotrkowskie Muzeum skorzystało do tej pory ponad 350 uczestników letniego wypoczynku zorganizowanego na terenie miasta i okolicy.
W Szydłowie powstanie klasa pożarnicza
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Szydłowie powstanie klasa o profilu pożarniczym. Klasę patronatem obejmie Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie.
Nauka, Pasja, Kreatywność TEB stawia na kwalifikacje !
„Akademia Kobiet” i Dzień Otwarty to wydarzenia, które w tym tygodniu zdominowały plan zajęć w piotrkowskim TEBie.
Kolejne szkoły w Piotrkowie i powiecie zawieszają lub rezygnują ze strajku
Już w czwartek uczniowie rozpoczęli przerwę świąteczną, jednak tak naprawdę trwa ona od 8 kwietnia, bo właśnie wtedy rozpoczął się strajk nauczycieli.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat