Artykuły do tagu: edukacja

Żłobek przyjazny maluchom
Od 1 września 2018 roku rodzice maluchów z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic mogą korzystać z usług Prywatnego Żłobka Magdaleny Jakubiak.
Najdłużej działające prywatne przedszkole w Piotrkowie
Prywatne Przedszkole Magdalena Jakubiak powstało 1 września 2002 roku. Było to pierwsze w Piotrkowie Trybunalskim prywatne przedszkole, które rozpoczęło swoja działalność przy ul. Parkowej 38. W maju 2008 roku przedszkole rozrosło się tak bardzo, iż jego właścicielka zmuszona była do przeniesienia placówki do nowego, większego budynku. Mieścił się on przy ulicy Wolborskiej 50. Tuz obok, pod numerem 48, 1 września 2008 roku została otwarta pierwsza klasa Prywatnej Szkoły Podstawowej, a 1 września 2011 roku także Prywatne Gimnazjum.
Zdobądź pewny zawód w szkole TEB EDUKACJA w Piotrkowie Trybunalskim!
Wybór własnej ścieżki zawodowej to jedna z najtrudniejszej decyzji w życiu. Jest to szczególnie trudne dla młodych ludzi, którzy dopiero są na etapie poznawania siebie i swoich predyspozycji zawodowych. Możliwości jest wiele, ale tylko niektóre z nich mogą przynieść oczekiwane rezultaty, czyli fach w ręku i podjęcie pracy w zawodzie. Można to uzyskać, ucząc się w szkole TEB Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim.
Teddy Eddie - nauka języka przez zabawę!
Centrum Języków Obcych i Tłumaczeń POINT powstało w 2009 roku. Jest to nowoczesna, bardzo dynamicznie rozwijająca się szkoła języków obcych i centrum .
Friends - szkoła inna niż wszystkie
Friends – piotrkowska szkoła języka angielskiego i hiszpańskiego prowadzona przez Magdalenę Pietrusiewicz i Marcina Gliszczyńskiego
Przedszkole Okruszek ogłasza nabór
Przedszkole Okruszek ogłasza nabór dzieci na rok szkolny 2019/2020. Dla rodziców którzy zapiszą swoje dziecko we wrześniu- specjalna oferta, dostępna w przedszkolu.
Liceum Sztuk Plastycznych Villa Arte
Liceum Sztuk Plastycznych Villa Arte rozpoczyna swoją działalność. W nowo otwartej placówce młodzi adepci zdobywać będą wykształcenie zarówno artystyczne jak i ogólne.
Studiuj z nami - WSPS rekrutacja trwa!
Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego swoją działalność rozpoczęła 11 października 2004 r. Na przestrzeni lat Uczelnia nabyła uprawnienia nadane przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na prowadzenie studiów I stopnia na kierunkach: ratownictwo medyczne, fizjoterapia, pielęgniarstwo I i II stopnia oraz zdrowie publiczne – II stopnia.
Muzeum w Polichnie zaprasza uczniów
W związku z przypadającą w tym roku 80. rocznicą wybuchu II wojny światowej, Oddział Muzeum w Polichnie przygotował ofertę edukacyjną dla szkół. Propozycja dotyczy zwiedzania wystaw stałych i czasowych oraz udziału w lekcjach muzealnych.
W Piotrkowie powstanie liceum plastyczne
Liceum Plastyczne powstanie w Piotrkowie Trybunalskim. Placówka ma funkcjonować przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnym nr 6.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat