Artykuły do tagu: ePiotrkow

Na portalu podsumowaliśmy 2015 rok.
Co się działo się na portalu w minionym roku ? Odpowiedź poniżej.
Rozstrzygnięcie konkursu z okazji 7. urodzin portalu ePiotrkow.pl
Zakończyliśmy konkurs z okazji naszych 7. urodzin! Przedstawiamy listę zwycięzców.
Siódme urodziny portalu epiotrkow.pl!
Ponad 20 tysięcy informacji, prawie 1,3 mln odsłon miesięcznie, niemal 200 tysięcy komentarzy – portal epiotrkow.pl obchodzi siódme urodziny.
Piotrkowianin 25-lecia. Kim są kandydaci?
Trwa plebiscyt na Piotrkowianina 25-lecia. Spośród 40-tu kandydatów czytelnicy „Tygodnia Trybunalskiego” i portalu epiotrkow.pl wybiorą tych, którzy zasługują na wyróżnienie. Aby ułatwić Państwu wybór, przedstawiamy krótkie sylwetki poszczególnych kandydatów.
Bezkarny. Reportaż filmowy
Przez 5 miesięcy była pod kontrolą lekarza specjalisty, który nie wykrył ciąży, a co najważniejsze nie wykonał podstawowego badania.
W jaki sposób zwabić pożyteczne owady do ogrodu
Latem kwitnie wiele roślin na których można zobaczyć przeróżne owady. Oprócz pszczół, które zbierają pyłek na miód można znaleźć nawet muchy. Okazuje się, że niektóre z nich także mają zdolność zapylania.
Co zostawimy przyszłym pokoleniom?
Portal epiotrkow.pl we współpracy z Telewizją TVR zaprasza do oglądania materiałów filmowych dotyczących wielu ważnych spraw takich jak: ekologia, przyroda czy zagadnienia społeczne. Nie zabraknie też porad kulinarnych z Piotrem Galińskim.
Dziś zapraszamy na … nielegalne wysypiska.
Nowy serwis portalu: za darmo!
Portal ePiotrkow.pl startuje z nowym serwisem, w którym można zamieścić ogłoszenie o przedmiocie, który chcemy oddać komuś Za Darmo.
ŚWIETO SZKOŁY w PROSZENIU
W sobotę 11 czerwca Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rodzice i Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Miry i Tadeusza Sygietyńskich, zorganizowali obchody Święta Szkoły.
Jeżeli kandydatem do tytułu Piotra nie musi być ktoś znany z pierwszych stron gazet, ważny polityk czy osoba publiczna, to takim kimś w pierwszej kolejności na tej liście jest Zenon Bartczak. Osobowość Roku 2010, ale także osobowość wielu poprzednich lat.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat