Artykuły do tagu: dziura

Konkurs
Zakończył się konkurs "Ale dziura", którego celem było wyszukanie największych ubytków w piotrkowskich ulicach, a tym samym podniesienie bezpieczeństwa drogowego w mieście. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowanie, a symboliczny puchar, ufundowany przez organizatora konkursu, radnego Prawa i Sprawiedliwości Łukasza Janika otrzymało dwóch piotrkowian, którzy w dziurze na ul. Brzeźnickiej rozpalili grilla i uwiecznili to na zdjęciu.
Uszkodziłeś auto, wjeżdżając w dziurę? Walcz o odszkodowanie!
Uszkodziłeś auto przez dziurę w drodze? Pamiętaj, że możesz ubiegać się o odszkodowanie. Jeśli sytuacja miała miejsce na terenie Piotrkowa, każdy poszkodowany może złożyć skargę do piotrkowskiego magistratu lub bezpośrednio do Zakładu Dróg i Utrzymania Miasta, który jest zarządcą tych terenów.
Głęboka dziura przykryta jedynie paletą
"Nieopodal Pogotowia Opiekuńczego przy ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim pozostawiona jest ogromna dziura przykryta jedynie paletą. Jest tylko kwestą czasu, kiedy ktoś do niej wpadnie. Stan ten utrzymuje się bez zmian od kilku dni, a przechodzę tam codziennie". To fragment wiadomości, jaką przysłał do nas jeden z czytelników.
Uszkodził samochód przez dziurę w jezdni. Od roku walczy o odszkodowanie
Dla Łukasza i jego rodziny to była wyjątkowo pechowa wyprawa. W piątkowy wieczór, tuż przed długim weekendem majowym, z żoną i synkiem postanowił wybrać się na krótki urlop. Pokonując remontowaną S8, wjechał w głęboką na kilkanaście centymetrów, wypełnioną wodą dziurę. Obok znajdował się duży betonowy element, zapewne pozostawiony przez robotników. Ani dziura, ani betonowa konstrukcja nie były oznaczone. Efekt to uszkodzone opony i felgi w samochodzie. Łukasz i jego rodzina musieli oczywiście zmienić plany weekendowe. Piotrkowianin do dziś czeka na odszkodowanie.
Wielka dziura na Rakowskiej. Kierowcy, uważajcie!
Duża, głęboka, o ostrych krawędziach, do tego zalana wodą, więc niezauważalna. Kierowcy, uważajcie na wielką dziurę w jezdni na ulicy Rakowskiej, przed wiaduktem. W piątek rano kilku kierowców uszkodziło tam swoje auta.
Łatają dziury w drogach
Tegoroczna zima szczególnie nie dała się drogowcom we znaki. Po kilkunastu dniach odśnieżania przyszedł czas na uzupełnianie asfaltowych ubytków.
Tutaj nie można jeździć samochodem
Dziury szerokie na pół metra od kilku miesięcy czekają na remont. Mieszkańcy Witowa w gminie Sulejów załamują ręce. Nie mają nadziei, że ktoś im pomoże i w końcu drogę załata.
Ciężarówki odpowiedzialne za koleiny?
Piotrkowskie ulice pomimo licznych remontów, nadal pozostawiają wiele do życzenia. Kierowcy narzekają, że drogi w Piotrkowie są jednymi z najgorszych w województwie.
Dziury w drogach nadal dokuczają mieszkańcom
Dziury w drogach nadal dokuczają mieszkańcom Piotrkowa. Radny Dziemdziora, po licznych sygnałach niezadowolenia, po raz kolejny postanowił zainterweniować.
Wjechał w dziurę... nie on jeden
Jechał przez miasto, wjechał w gigantyczną dziurę, uszkodził oponę. Ile takich historii wydarzyło się na ulicach Piotrkowa. Na pewno 184 i to tylko w tym roku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat