Artykuły do tagu: dziecko

Laura jedzie do USA na operację
O chorej na zespół Aperta Laurze Matuszewskiej wspominaliśmy kilkukrotnie. Mała piotrkowianka jest po zabiegu rozszerzenia czaszki, ale niedługo znów będzie operowana. Odwiedziliśmy rodzinę Matuszewskich i przy okazji dowiedzieliśmy się, na jakim etapie jest leczenie i rehabilitacja półtorarocznej dziewczynki.
Kampania Bezpieczny Maluch ponownie w Piotrkowie
Do naszego miasta znów zawita Kampania Bezpieczny Maluch, która od 6 lat pomaga rodzicom w bezpiecznym i zdrowym rozwoju ich dzieci. Bezpłatne warsztaty odbywają się w kilkudziesięciu miastach Polski, wszędzie prowadzone przez doświadczonych ratowników medycznych i najlepszych instruktorów bezpieczeństwa.
Zderzenie dwóch osobówek, ranne dziecko
Do wypadku, w którym ranne zostało dziecko doszło na drodze krajowej nr 91 pod Piotrkowem.
23.10.2016 16:31
Dziecko w
W niedzielę do piotrkowskiego okna życia nieznana osoba przyniosła dziecko. Chłopiec trafił już do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Olek bije kolejne rekordy
Kilka tygodni temu na naszym portalu pisaliśmy o 9-letnim Olku – piotrkowianinie, który wyhodował dynie-giganty.
Policja szukała 7-letniej dziewczynki
Siedmioletnia dziewczynka była pod opieką babci. Wyszła przed blok do ogródka. Kiedy po kilkunastu minutach nie wróciła, przerażona rodzina zaalarmowała policję. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Policjanci już po godzinie odnaleźli dziewczynkę. Policjanci apelują do wszystkich rodziców i opiekunów, aby ze szczególną uwagą i ostrożnością zajmowali się dziećmi na placach zabaw, nad akwenami, na zakupach w marketach.
W wypadku zginął 8-letni chłopiec
8-letni chłopiec zginął na miejscu, pięć kolejnych osób doznało obrażeń w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, do którego doszło na drodze w powiecie bełchatowskim.
Na kobietę z dzieckiem przewróciło się drzewo
Na 23-letnią rowerzystkę, przewożącą w siedzisku 1,5-rocznego synka, spadł konar drzewa. Do zdarzenia doszło 6 czerwca około godziny 13.50 w miejscowości Biskupia Wola w gm. Czarnocin.
Wypadek na Michałowskiej. 5-latek potrącony przez motocykl
Na ulicy Michałowskiej w Piotrkowie doszło do potrącenia dziecka. - 5-letni chłopiec, idący jezdnią wraz z rodzicami, korzystając z ich nieuwagi, przebiegł nagle na drugą stronę drogi, został potrącony przez motocykl romet – informuje Komenda Policji w Piotrkowie.
Nie udzielił pomocy małemu chłopcu
Pięcioletni chłopiec nagle wybiegł na ulicę wprost pod nadjeżdżający samochód. Do zdarzenia doszło na ulicy Modrzewskiego w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat