Artykuły do tagu: dzieci

Uczniowie gimnazjum w Czarnocinie dokonali pięknego gestu: przynieśli do Urzędu Gminy 5 dużych paczek świątecznych.
Co by było gdyby... - prace dzieci z Busoli
Podopieczni piotrkowskiej Busoli postanowili zastanowić się nad tym, jak wyglądałby świat, gdyby nie doszło do katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem.
Zatrzymany wczoraj pijany pan „Stopek” zostanie dyscyplinarnie zwolniony z pracy - poinformował Strefę FM dyrektor firmy Roka.
Pan „Stop” z promilami. Do dyżurnego piotrkowskiej Komendy Miejskiej Policji zadzwoniła dziś anonimowa osoba i poinformowała, że mężczyzna przeprowadzający dzieci przez przejście dla pieszych jest pijany.
Wielu uczniów szkoły podstawowej w Milejowie w powiecie piotrkowskim maszeruje po korytarzach bez butów i obuwia zastępczego. O takiej sytuacji zawiadomił nas drogą e-mailową rodzic jednego z uczniów.
Do 28. stycznia trwają zapisy na kolejny semestr w Ekonomicznym Uniwersytecie Dziecięcym, który działa w Bełchatowie. Przyjmowani będą uczniowie V i VI klas bełchatowskich podstawówek. Zajęcia ruszą w marcu.
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 w Piotrkowie muszą przemieszczać się z budynku do budynku między lekcjami, narażając się tym samym na przeziębienie. Zaniepokojeni takim rozwiązaniem zastosowanym w jedenastce są rodzice uczniów uczęszczających do tej placówki.
Dzieci z klas 1-3, a także przedszkolaki mogą korzystać z zajęć rekreacji ruchowej odbywających się na obu piotrkowskich krytych pływaniach.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat