Artykuły do tagu: druk

Ploter wieloformatowy - czym kierować się przy jego wyborze?
Zakup plotera to często poważna inwestycja. Warto się do niej odpowiednio przygotować. Wziąć pod uwagę należy wiele szczegółów, ponieważ od odpowiedniego dostosowania sprzętu zależy, czy praca z nim będzie nie tylko efektywna, lecz także szybka i bezproblemowa. Liczy się dopasowanie funkcjonalności, jak również technologia i precyzja urządzenia.
Jak podejść do wymiany tuszu w drukarce?
Każda drukarka co jakiś czas wymaga wymiany tuszu lub tonera. Posiadacze drukarek atramentowych powinni wymienić tusz, natomiast posiadacze drukarek laserowych powinni wymienić toner. Niedoświadczeni użytkownicy drukarek czasami postrzegają wymianę części eksploatacyjnych jako skomplikowane zadanie. Oczywiście nie jest to do końca prawdą, gdyż w przypadku większości współczesnych drukarek wymiana tuszu lub tonera jest bardzo prostym zadaniem.
Blisko 2 miliony złotych wyda ZSP 2 na edukację zawodową
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie pozyskał blisko 2 mln dofinansowania, które zostanie wykorzystane na rozwój nauczania przedmiotów zawodowych. - Przygotowujemy naszą młodzież tak, żeby była równorzędną konkurencją dla wykwalifikowanych pracowników - mówi nam Lidia Łopusiewicz, dyrektor popularnej "Piomy".
Druk wielkoformatowy – lateksowy czy solwentowy?
W celu sprostania przeróżnym wymaganiom klientów drukarnie oferują swoim klientom produkty, które są wykonywane poprzez wykorzystanie różnych technik druku. W przypadku druku wielkoformatowego najpopularniejsze rozwiązanie to wydruki lateksowe i solwentowe. Na który z nich warto się zdecydować?
Poprzez zabawę poznawali dzieje druku i papieru
Kiedy powstał druk? Skąd wziął się papier? Dlaczego czcionki, których używał Gutenberg były wykonane techniką jubilerską? O tym i wielu innych rzeczach związanych z technikami i tajnikami drukarskimi mogli dowiedzieć się w czwartek uczestnicy warsztatów drukarskich, zorganizowanych dla dzieci i młodzieży przez piotrkowską filię UJK.
Uniwersytet Jana Kochanowskiego zaprasza na warsztaty drukarskie
Z związku z trwającymi feriami Uniwersytet Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie przygotował kolejne ciekawe atrakcje dla dzieci i młodzieży. Już w czwartek 21 lutego na terenie uczelni odbędą się warsztaty drukarskie z cenionym nie tylko w Polsce drukarzem i specjalistą z zakresu dawnej sztuki drukarskiej. Uczestnicy warsztatów nie tylko będą mogli wykonać własną książkę, ale także poznają najpiękniejsze drzeworyty ilustracyjne.
Cztery powody, by drukować na arkuszach plano
Arkusze plano w swojej ofercie mają niemal wszystkie drukarnie. To dość popularny sposób na tani i szybki druk materiałów reklamowych. Ale to nie jedyne ich zalety, a powodów, by zdecydować się na ich wybór, jest więcej.
Oszczędź nawet 40.000 zł rocznie w Twojej firmie!
Większość firm nie analizuje kosztów eksploatacji urządzeń, wydają im się nic nie znaczące i ograniczone do ceny zakupu tonerów raz na jakiś czas.
Czy wiesz jednak, ile w rzeczywistości wydajesz rocznie na eksploatację?
Czy zastanawiałeś się, jak można ograniczyć koszty?
Warsztaty „Śladami Andy Warhola”
Jeśli chcesz zrobić własnoręcznie nadruk na koszulce lub torbie, ODA zaprasza na warsztaty sitodruku. Podczas zajęć zdobędziecie informacje o tworzeniu grafik i przygotowaniu z nich szablonów.
Zobacz aktualny cennik drukarek 3d
Druk 3D podbija niemal wszystkie rynki i prawie wszystkie branże. Budownictwo, architektura, medycyna, moda... można by wymieniać bardzo długo obszary, w których wykorzystywane są drukarki 3D. Ile kosztują drukarki 3D? Czy wszystkich na nich stać?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat