Artykuły do tagu: druk

Druk wielkoformatowy – lateksowy czy solwentowy?
W celu sprostania przeróżnym wymaganiom klientów drukarnie oferują swoim klientom produkty, które są wykonywane poprzez wykorzystanie różnych technik druku. W przypadku druku wielkoformatowego najpopularniejsze rozwiązanie to wydruki lateksowe i solwentowe. Na który z nich warto się zdecydować?
Poprzez zabawę poznawali dzieje druku i papieru
Kiedy powstał druk? Skąd wziął się papier? Dlaczego czcionki, których używał Gutenberg były wykonane techniką jubilerską? O tym i wielu innych rzeczach związanych z technikami i tajnikami drukarskimi mogli dowiedzieć się w czwartek uczestnicy warsztatów drukarskich, zorganizowanych dla dzieci i młodzieży przez piotrkowską filię UJK.
Uniwersytet Jana Kochanowskiego zaprasza na warsztaty drukarskie
Z związku z trwającymi feriami Uniwersytet Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie przygotował kolejne ciekawe atrakcje dla dzieci i młodzieży. Już w czwartek 21 lutego na terenie uczelni odbędą się warsztaty drukarskie z cenionym nie tylko w Polsce drukarzem i specjalistą z zakresu dawnej sztuki drukarskiej. Uczestnicy warsztatów nie tylko będą mogli wykonać własną książkę, ale także poznają najpiękniejsze drzeworyty ilustracyjne.
Cztery powody, by drukować na arkuszach plano
Arkusze plano w swojej ofercie mają niemal wszystkie drukarnie. To dość popularny sposób na tani i szybki druk materiałów reklamowych. Ale to nie jedyne ich zalety, a powodów, by zdecydować się na ich wybór, jest więcej.
Oszczędź nawet 40.000 zł rocznie w Twojej firmie!
Większość firm nie analizuje kosztów eksploatacji urządzeń, wydają im się nic nie znaczące i ograniczone do ceny zakupu tonerów raz na jakiś czas.
Czy wiesz jednak, ile w rzeczywistości wydajesz rocznie na eksploatację?
Czy zastanawiałeś się, jak można ograniczyć koszty?
Warsztaty „Śladami Andy Warhola”
Jeśli chcesz zrobić własnoręcznie nadruk na koszulce lub torbie, ODA zaprasza na warsztaty sitodruku. Podczas zajęć zdobędziecie informacje o tworzeniu grafik i przygotowaniu z nich szablonów.
Zobacz aktualny cennik drukarek 3d
Druk 3D podbija niemal wszystkie rynki i prawie wszystkie branże. Budownictwo, architektura, medycyna, moda... można by wymieniać bardzo długo obszary, w których wykorzystywane są drukarki 3D. Ile kosztują drukarki 3D? Czy wszystkich na nich stać?
Drukarnie internetowe hitem wśród internautów
W dzisiejszych czasach branże usługowe mają dość trudne zadanie. Muszą zainteresować swoją grupę docelową, zaproponować bezkonkurencyjną ofertą i zatrzymać na dłużej. Wiele firm nie potrafi prawidłowo zabiegać o klientów, zaprzepaszcza szansę na sukces, a na końcu bankrutuje tracąc wielopokoleniową działalność z tradycjami. Dla wielu biznesów ostatnią deską ratunku jest przeniesienie usług do sieci. Dzięki temu trafiają do dużo większej liczby odbiorców i odzyskują nadzieję na powrót dawnej sławy i popularności. O prawdziwym sukcesie mówić mogą właściciele drukarni internetowych, którzy od jakiegoś czasu generują imponujące zyskami i z zadowoleniem patrzą w przyszłość. Dlaczego właśnie oni?
08.08.2016 13:43
Co nosimy na t-shirtach?
W dzisiejszych czasach możemy mieć koszulkę z grafiką czy napisem, jaki tylko sobie wymarzymy – "Piwo to moje paliwo", "To nie plotka – jestem słodka" czy "Dirty bitch" (brudna dzi*ka) – w tej kwestii nie ma już absolutnie żadnych ograniczeń. Warto jednak zastanowić się nad tym, co właściwie nosimy na koszulkach i czy lansowany nadruk nie naraża nas na śmieszność.
Profesjonalna regeneracja tonerów jest ważna
Można powiedzieć, że drukarka czy kserokopiarka to urządzenie niezbędne w każdej szanującej się firmie. Nie wymagają one ponoszenia ogromnych kosztów eksploatacji, a pozwalają na uzyskanie niezbędnych do funkcjonowania firmy dokumentów. Jednak, jeśli mają długo i sprawnie funkcjonować to wymagają do tego odpowiedniego serwisu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat