Artykuły do tagu: drogi

Region: Kolejny atak zimy
Zima ponownie daje się we znaki kierowcom. Śniegu jest coraz więcej.
Piotrków: TIR wylądował w rowie na Rakowskiej
Wczoraj jeden wypadek, dzisiaj karambol, a do tego wywrócony TIR na kilka godzin zablokował przejazd. Ulica Rakowska jest od dwóch dni areną zdarzeń drogowych.
Piotrków: Wypadek ciężarówek na Rakowskiej
Od rana na drogach całego regionu sytuacja jest bardzo trudna. O wypadki i kolizje nietrudno. Do jednej z nich doszło przy ulicy Rakowskiej, gdzie zderzyły się dwa tiry.
Groźny wypadek w Mzurkach - na drogach ślisko
Przed godziną doszło do groźnego wypadku drogowego w Mzurkach na drodze krajowej nr 8.
J. Marusiński: MZDiK nie będzie zaskoczony zimą
- Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji nie był, nie jest i mam nadzieję nie będzie zaskoczony zimą - powiedział w programie „O tym się mówi” w Strefie FM dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji - Jacek Marusiński.
Kolejne inwestycje drogowe zaplanowano w budżecie gminy Grabica. W ostatnich latach przeznaczono na budowę dróg ponad 20 milionów złotych, ale - jak powiedziała Strefie FM wójt gminy Edwarda Wójcik - zapotrzebowanie na nowe odcinki jest duże.
Będzie nowy plan działania w przypadku kolejnego ataku zimy i intensywnych opadów śniegu. Taką decyzję podjęli członkowie Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Piotrkowa. Pomysłodawcą zmian w akcji zimowej był radny Paweł Ciszewski.
Chociaż wczorajsze opady nie były zbyt intensywne, porywisty wiatr spowodował, że zalegający na polach śnieg znalazł się na wielu drogach gminy Moszczenica.
Piotrków: Nowy plan reagowania na opady śniegu
Będzie nowy plan działania w przypadku kolejnego ataku zimy i intensywnych opadów śniegu. Taką decyzję podjęli wczoraj członkowie komisji rewizyjnej Rady Miasta Piotrkowa.
Piotrków: Pługopiaskarki w stanie gotowości
Ze względu na czarne nawierzchnie większości piotrkowskich ulic pługopiaskarki postawione są jedynie w stan gotowości.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat