Artykuły do tagu: dotacje

36% procent będzie wynosić zadłużenie gminy Wola Krzysztoporska pod
koniec bieżącego roku.
Dotacje unijne: zadłużenie czy rozwój?
Niebawem kończy się okres programowania na lata 2007 - 2013 jeśli chodzi o fundusze unijne. Czy samorządy radziły sobie z pozyskiwaniem pieniędzy? Jakie problemy napotykały?
 Od jutra będą żyć lepiej

Alojzy Włodarczyk wójt gminy Gorzkowice oraz skarbnik Marianna Wiernicka podpisali w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Łodzi umowę dotyczącą dofinansowania projektu systemowego “Od jutra zacznij żyć lepiej”, którego realizatorem jest Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorzkowicach.

Dzięki nim nie ma brudnej wody, pyłu, popiołu, ciągłego sprzątania. Są za to oszczędności czasowe i finansowe. Mówi się o nich jako o nowoczesnych, bezobsługowych urządzeniach, które zastępują tradycyjne źródła energii. Montowane są zazwyczaj na dachach od strony południowej i służą do podgrzewania wody. Mowa o kolektorach słonecznych.
Miasto rozwiązało z piotrkowskim klubem Concordia umowę dotyczącą dotacji. Concordia otrzymała dotację (przyznaną 14 marca 2011 roku) w wysokości 115 tysięcy złotych. Na konto klubu wpłynęła tylko pierwsza transza w wysokości 70 tys. Drugiej transzy klub już nie otrzyma.
Władze Piotrkowa biorą pod lupę dotacje dla niepublicznych placówek oświatowych.
Prezydent Krzysztof Chojniak zarządzeniem z 11 marca przyznał dotacje klubom sportowym.
Piotrków: Miasto zwróciło dotację
Piotrkowski magistrat nie ma szczęścia do wykonawców. Najpierw problemy z "Orlikiem" czy schroniskiem dla zwierząt, teraz okazało się, że wyłoniony w przetargu wykonawca nie podpisał umowy na montaż kolektorów słonecznych.
Ponad 130 milionów złotych bezzwrotnych dotacji otrzymają małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa łódzkiego. To już ostatni dzwonek, aby ubiegać się o dotacje unijne dla przedsiębiorców.
Duże pieniądze dla pięciu szkół podstawowych z terenu gminy Sulejów. Trwa realizacja projektu „Równajmy do lepszych”, który finansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat