Artykuły do tagu: dotacje

Radosne Maluchy w każdej szkole miasta i gminy Sulejów
Place zabaw przy szkołach podstawowych, wyposażenie klas dla najmłodszych w materiały dydaktyczne, rozwijające dzieciaki. To efekt projektu „Radosne Maluchy”, zrealizowanego przez Urząd Miejski w Sulejowie z pozyskanych środków unijnych.
400 milionów złotych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich ma do wydania województwo łódzkie. O dofinansowanie projektów mogą ubiegać się gminy, stowarzyszenia czy chociażby koła gospodyń wiejskich.
700 tysięcy do wzięcia! PUP zaprasza pracodawców
Ponad 700 tys. zł piotrkowski Urząd Pracy przeznaczy w tym roku na szkolenia i studia podyplomowe pracowników i pracodawców powyżej 45 roku życia. Pieniądze te pochodzą z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
Już w poniedziałek w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie odbędzie się spotkanie informacyjne promujące konkurs “Grant na lepszy start”, w którym młode organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą uzyskać dotacyjne wsparcie do 5 tysięcy złotych!
Tylko najwięksi mają szanse
Tylko duże regiony mają największe szanse na duże pieniądze w ramach unijnych dotacji na lata 2014 - 2020, dlatego 20 samorządów z regionu Bełchatowa podpisało porozumienie o współpracy. W jego skład wejdzie ponadto PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. i Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów.
Dwa kościoły z dotacjami
Dwa piotrkowskie kościoły – Fara i kościół ewangelicko-augsburski - otrzymają dofinansowanie na wykonanie prac konserwatorskich. Znalazły się one wśród 24 zabytków, których renowację wesprze Sejmik Województwa Łódzkiego.
Nie tylko piotrkowska oczyszczalnia ścieków jest modernizowana. Podobna inwestycja trwa także w Tomaszowie Mazowieckim.
19.04.2013 11:10
Na to pytanie pomaga odpowiedzieć Urząd Gminy Aleksandrów, współorganizując spotkania, których tematem przewodnim są sposoby pozyskiwania dotacji na realizację zadań o charakterze ekologicznym.
Uczyli, jak rozliczać dotacje

Urząd Gminy Ręczno był organizatorem warsztatów szkoleniowych, których tematyką była poprawa jakości współpracy pracowników samorządowych z organizacjami pozarządowymi w zakresie rozliczania otrzymanych dotacji.
36% procent będzie wynosić zadłużenie gminy Wola Krzysztoporska pod
koniec bieżącego roku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat