Artykuły do tagu: dożywocie

Są zarzuty za pobicie księdza
Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszał zatrzymany we wtorek (02.03) przez policję 47-latek, podejrzany o napaść na ks. prałata, kustosza Sanktuarium w Paradyżu. Za to przestępstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.
W ramach zemsty chciał zabić nastolatka?
Piotrkowscy śledczy pracują nad sprawą usiłowania zabójstwa 17-letniego mieszkańca powiatu piotrkowskiego przez 31-letniego mężczyznę. Prawdopodobnym motywem jego działania była zemsta za zaczepkę przed jedną z dyskotek w Piotrkowie Trybunalskim. Mężczyzna trafił na 3 miesiące do aresztu, jednak za popełnioną zbrodnię grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.
16.05.2018 07:18
Z siekierą na brata
Na policję zgłosił się się 50-latek z ranami na nogach. Powiedział, że brat zaatakował go siekierą. Ranny trafił do szpitala, a napastnik został już aresztowany.
Z nożem na byłą żonę
Policjanci z Komisariatu Policji w Kamieńsku zatrzymali 46-letniego mężczyznę podejrzanego o próbę zabójstwa byłej żony.
03.05.2017 14:20
Zabili nożem kuchennym
64-letniego mężczyznę, poruszającego się na wózku inwalidzkim, zabili nożem kuchennym. Jeszcze tego samego dnia byli już w rękach policji. 25-latek odpowie za zabójstwo, bo to on zadawał ciosy. Jego ojciec odpowie za poplecznictwo, zacieranie śladów i pomoc zabójcy.
18.04.2016 05:53
Z nożem na konkubenta
Policjanci zatrzymali 47-latkę pod zarzutem usiłowania zabójstwa jej 43-letniego konkubenta. Kobiecie grozi dożywocie.
Usiłowanie zabójstwa oraz spowodowanie ciężkich obrażeń ciała zagrażających życiu to zarzuty, które usłyszał Mariusz P. - 44-letni mieszkaniec Woli Moszczenickiej, który oblał swoją konkubinę łatwopalną substancją i podpalił. Kobieta ma poparzone 45% powierzchni ciała.
Chciał zabić teściową
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 47-latka, który zaatakował nożem żonę i jej matkę. Kobiety przeżyły, a sprawcy grozi dożywocie.
22-latek wypchnął ojca z 4 piętra. Grozi mu dożywocie
Intensywne śledztwo policji pozwoliło rozwikłać sprawę 48-letniego mężczyzny, który kilka dni temu wypadł z okna na 4 piętrze.
Został zatrzymany za usiłowanie zabójstwa, grozi mu dożywocie
35-latek został tymczasowo aresztowany na najbliższe trzy miesiące jako podejrzany o usiłowanie zabójstwa swojego sąsiada. Mężczyzna nożem kuchennym zadał swojej ofierze cios w klatkę piersiową. Pokrzywdzony żyje, w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Podejrzanemu grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat