Artykuły do tagu: dluznicy

Ile wynosi zadłużenie piotrkowian?
Prawie 1,3 mln zł. - tyle wynosi zadłużenie mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego z tytułu dzierżawy, czynszów, opłat rocznych za użytkowanie wieczyste, usług geodezyjnych czy mediów. Oprócz tego urzędnicy piotrkowskiego magistratu wpisują do Krajowego Rejestru Dłużników również dłużników alimentacyjnych, rekordzista jest winien już ok. 200 tysięcy złotych.
W Piotrkowie i regionie PGE radzi sobie z dłużnikami
Niemal 7% piotrkowian zalega z opłatami za prąd. Dane z naszego regionu nie odbiegają od średnich wskaźników osiąganych w spółce.
Dzięki rejestrom dłużników gminy łódzkiego poprawią ściągalność alimentów
W województwie łódzkim jest już ponad 14 tys. dłużników alimentacyjnych. W skali całego kraju największa liczba osób z zaległymi alimentami mieszka na Mazowszu - ponad 18 tys. osób. Drugie pod tym względem jest województwo śląskie - powyżej 15 tys. osób, a trzecie to właśnie województwo łódzkie. Takie dane przekazuje BIG InfoMonitor.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat