Artykuły do tagu: dk91

01.12.2014 10:57
Kolejny wypadek na DK 91
Na wysokości skrzyżowania DK 91 z ulicą Moryca w Piotrkowie zderzyły się 2 samochody osobowe. Jedna osoba została ranna.
Przechodził przez środek skrzyżowania
Z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala pieszy, który wtargnął wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu.
Opel dachował - dwie osoby w szpitalu
Dwie osoby zostały ranne podczas dachowania opla. Do wypadku doszło wczoraj po południu na drodze krajowej w gminie Rozprza.
Nie żyje 55-letni rowerzysta
55-letni rowerzysta poniósł śmierć na miejscu, po tym jak potrącił go samochód osobowy.
Zginął młody rowerzysta
Około godziny 10.30 na drodze krajowej 91 w miejscowości Kafar w kierunku na Łódź doszło do tragicznego wypadku drogowego z udziałem rowerzysty.
31-latka została ranna w wypadku, do jakiego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 91.
O stanie zaawansowania budowy i modernizacji sieci dróg i autostrad, mówił na spotkaniu z członkami Regionalnej Izby Gospodarczej w Piotrkowie minister infrastruktury Cezary Grabarczyk. Przy tej okazji pytano go o lokalne wątki związane z inwestycjami drogowymi, w szczególności o drogę krajową nr 91 jako alternatywną dla płatnej autostrady, przebiegającej śladem obecnej gierkówki.
Ciężarówki nas rozjeżdżą
- Piotrków będzie zaorany! - alarmuje Michał Rżanek, dawny prezydent i były przewodniczący Rady Miasta. To reakcja na widok mapki, jaką do zaopiniowania dostał wczoraj na biurko obecny wiceprezes Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej. - Radomsko będzie miało obwodnicę, Kamieńsk będzie miał obwodnicę, Rozprza będzie miała obwodnicę i Srock będzie miał obwodnicę. Tylko Piotrków nie! - grzmi Rżanek.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat