Artykuły do tagu: dk12

Blisko dwie godziny strażacy usuwali ładunek z rozszczelnionego zbiornika ciężarówki, który wydostał się na drogę w okolicach Sulejowa.
Betonowanie mostu na DK 12 w Przygłowie
Dzisiaj rozpoczyna się betonowanie obiektu mostowego na remontowanym odcinku drogi krajowej nr 12 w Przygłowie. Betonowanie rozpocznie się w godzinach 15.00 – 17.00 i potrwa około 24 godzin.
Modernizacja mostu zakończy się wcześniej?
Modernizacja drogi krajowej nr 12 w Przygłowie i mostu na Luciąży rozpoczęła się w lutym i potrwa jeszcze przez najbliższych kilka miesięcy.
DK nr 12 w remoncie – kierowcy już nie narzekają
Remont rozpoczął się w lutym i potrwa jeszcze przez najbliższe kilka miesięcy. Modernizacja DK nr 12 w Przygłowie i mostu na Luciąży pochłonie 19 milionów złotych.
Na drodze do Sulejowa czekają nas olbrzymie korki
Spore utrudnia dla kierowców występują od wczoraj na krajowej „dwunastce” w miejscu budowy nowej przeprawy przez Luciążę. Kierowcy jadący od Piotrkowa w kierunku Sulejowa i z powrotem, w korku muszą spędzić nawet kilkadziesiąt minut.
Ruszyły prace nad wyburzaniem mostu w Przygłowie. W miejsce starej, zdewastowanej i zalewanej przez Luciążę konstrukcji stanie nowy most. Jednak to nie wszystko.
Trzy osoby ranne w wypadku na Korytnicy
Trzy osoby zostały ranne w wypadku do jakiego doszło przed 9-tą na drodze krajowej nr 12. Zderzyły się tam dwa samochody ciężarowe. Dwie osoby lekko ranne trafiły do szpitala na Roosevelta, najciężej rannego z urazem głowy i połamanymi nogami przewieziono do szpitala wojewódzkiego przy ul.Rakowskiej.
Na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Korytnica na wysokości stacji benzynowej doszło do wypadku drogowego.
Samorząd Piotrkowa, który w granicach miasta jest zarządcą DK nr 12, naruszył rozporządzenie w sprawie zarządzania ruchem na drogach i spowodował jego zakłócenia - stwierdził w odpowiedzi na interpelację posła Artura Ostrowskiego wiceminister infrastruktury Zbigniew Rapciak.
Remont odcinka krajowej "dwunastki" pomiędzy Piotrkowem a Sulejowem na finiszu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat