Artykuły do tagu: detoks

Czy detoks w czasie pandemii jest bezpieczny?
Mój mąż od lat jest uzależniony od alkoholu. Za sobą ma kilka „detoksów”, które na krótko pomagały mu przestać pić. Wreszcie dał się przekonać, że zaraz po odtruciu powinien wziąć udział w terapii stacjonarnej. Mamy jednak pandemię, ograniczenia w przyjęciach do szpitali, jest też ryzyko zakażenia. Chciałabym jednak wykorzystać fakt, że mąż wreszcie chce się leczyć. Czy teraz, w dobie epidemii koronawirusa, jest to bezpieczne? Czy może lepiej poprzestać na samym detoksie, a terapię przeprowadzić np. za pośrednictwem skype'a i nie ryzykować zakażeniem? - pyta Ewa.
Leczenie alkoholizmu – jak znaleźć odpowiednią pomoc?
Leczenie alkoholizmu odbywa się dziś często w komfortowych warunkach, które zapewniają odpowiednio przystosowane do tego typu terapii ośrodki nierzadko usytuowane w malowniczych miejscach, a przede wszystkim zatrudniające prawdziwych fachowców od terapii odwykowej.
Jak szybko zwalczyć kaca, czyli skuteczny detoks alkoholowy
Detoks alkoholowy to sposób na natychmiastową regenerację oraz oczyszczenie organizmu ze szkodliwych dla niego substancji. Działa kojąco nie tylko na ciało człowieka, ale także wspiera mentalnie i umożliwia racjonalne myślenie. Dlaczego odtrucie alkoholowe jest tak skuteczne i jakie decyzje można podejmować po detoksykacji?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat