Artykuły do tagu: dekoracje

W niedzielę rozbłysną świąteczne iluminacje
W centralnym punkcie Rynku Trybunalskiego od niedzieli stanie i rozbłyśnie tradycyjna choinka świąteczna. Wraz z nią zaświecą pierwsze dekoracje umiejscowione na terenie Starego Miasta. W kolejnych dniach będą ozdabiane następne ulice, a Urząd Miasta zapowiada, że ozdób będzie więcej niż w ubiegłych latach.
Ozdoby świąteczne od OEA MOK
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do udziału w internetowej sprzedaży charytatywnej ozdób bożonarodzeniowych i przedmiotów ozdobnych wykonanych na warsztatach artystycznych w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK.
Dekoracje ślubne – sprawdź, jak wiele mogą detale!
Jedno wnętrze – wiele możliwości designu. Często skrajnych. Tak działają odpowiednio użyte i dobrane dekoracje ślubne. Ta sama sala potrafi być raz bardzo sielska i naturalna, pełna kwiatów polnych i drewnianych ozdób, a kolejnego dnia potrafi zaczarować najpiękniejszymi kryształami, złotem i pałacowym wnętrzem... niemożliwe? Sprawdź, co potrafią właściwie dobrane dekoracje.
Jakie dekoracje do swoich domów wybierają mieszkańcy Piotrkowa?
Piotrków Trybunalski oraz okolice to bardzo ciekawy region na mapie naszego kraju. Położony jest on bowiem w niedalekim sąsiedztwie Łodzi, a jednocześnie nie brak tu pełnych uroku zakątków, gdzie natura gra pierwsze skrzypce. A jak prezentują się wnętrza domów i mieszkań w tej okolicy? Czy można zauważyć jakieś wyraźne trendy? Z pewnością wspomnieć musimy o jednym z nich!
Cotton ball lights - czyli najmodniejsza dekoracja Twojego domu!
Cotton ball skradły serca dekoratorom wnętrz na całym świecie. Dlatego także my coraz częściej aranżujemy swoje sypialnie, salony, czy gabinety tak, aby świecące kulki znalazły się w ich centralnych miejscach. Co takiego w nich jest, że podobają się każdemu i pasują wszędzie? I w jakich miejscach szczególnie warto je powiesić?
Wykaż się pomysłowością! Urząd i ODA ogłaszają konkurs dla piotrkowian
Urząd Miasta razem z Ośrodkiem Działań Artystycznych w Piotrkowie zapraszają mieszkańców miasta do udziału w konkursie na najładniejszą dekorację bożonarodzeniową.
5 kroków do aranżacji pokoju dziecięcego
Urządzanie pokoiku dziecięcego to bardzo przyjemny punkt na drodze do rodzicielstwa. Jak płynnie przejść tę drogę, zapewnić dziecku bezpieczeństwo i cieszyć się szczęściem?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat