Artykuły do tagu: długi

Właściciel sklepów mięsnych skapitulował. Spółdzielnia odzyskała lokale
Po dwóch latach walki spółdzielnia mieszkaniowa odzyskała swoje lokale. Piotrkowski przedsiębiorca od jesieni 2017 roku zajmował bez umowy cztery sklepy, nie płacąc przy tym za wynajem, w dodatku prowadził sprzedaż mięsa bez dostępu do wody. Dług wobec spółdzielni urósł do kilkuset tysięcy złotych. Kilka dni temu przedsiębiorca wreszcie skapitulował.
Długi sierpniowy weekend za nami
Przez cały długi weekend na drogach województwa łódzkiego policjanci odnotowali 22 wypadki, w których zginęły 2 osoby a 33 zostały ranne. Oprócz tego funkcjonariusze wyeliminowali z ruchu 102 nietrzeźwych kierowców. Najniebezpieczniejsza okazała się niedziela, ale na szczęście tego dnia nikt nie zginął.
Zadłużają się na potęgę kupując smartfony
Młodzi na potęgę zadłużają się na smartfony! Jak wynika z najnowszego raportu Krajowego Rejestru Długów, właśnie w grupie wiekowej 18-25 najszybciej przybywa dłużników firm telekomunikacyjnych.
Drogówka podsumowała długi weekend
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim podsumowali długi sierpniowy weekend na drogach naszego miasta i powiatu. Tegoroczna akcja trwała 5 dni (11 - 15 sierpnia). W tym czasie doszło do 5 wypadków drogowych, w których rannych zostało 8 osób. Zatrzymano 6 nietrzeźwych kierujących. Doszło do 35 kolizji drogowych.
Trwa długi weekend. Co się dzieje na drogach?
41 wypadków drogowych, 58 osób rannych, 76 nietrzeźwych kierujących – to podsumowanie trzech dni długiego weekendu na drogach naszego województwa.
Ile wypadków na drogach Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego?
Trzy wypadki, 6 osób rannych, 7 nietrzeźwych kierowców i 3 osoby po spożyciu alkoholu – tak przedstawia się długi weekend na drogach miasta i powiatu piotrkowskiego wg policyjnych statystyk.
Długi weekend na drogach Łódzkiego
Podczas 6 dni majowego długiego weekendu (28 kwietnia – 3 maja) policjanci odnotowali na terenie województwa łódzkiego 46 wypadków drogowych, w których zginęły 3 osoby, 54 osoby zostały ranne. Niestety mimo policyjnych apeli, aby nie siadać za kierownicę po spożyciu alkoholu, funkcjonariusze wyeliminowali z ruchu 126 nietrzeźwych kierujących.
Ilu alimenciarzy w Piotrkowie i na ile są zadłużeni?
Czy niesolidni alimenciarze będą wsadzani do więzień? Zgodnie z projektem nowelizacji kodeksu karnego osobie, której dług alimentacyjny przekroczy sumę trzech należnych świadczeń okresowych - najczęściej miesięcznych - będzie groziła grzywna, kara ograniczenia wolności lub kara do roku pozbawienia wolności.
Ile wypadków, ile osób zginęło? Bilans długiego weekendu na naszych drogach
38 wypadków, dwie osoby nie żyją, 56 zostało rannych. Do tego 103 nietrzeźwych kierowców – to bilans 4 dni ogólnopolskiej akcji „Bezpieczny weekend sierpniowy 2016” w naszym województwie.
Długi weekend. Policja apeluje
Przed nami długi sierpniowy weekend. Duża grupa zmotoryzowanych osób wyruszy w podróż. Tradycyjnie nad bezpieczeństwem na drogach województwa łódzkiego będą czuwali policjanci. W dniach 13-15 sierpnia funkcjonariusze w nieoznakowanych radiowozach z wideorejestratorami, wyposażeni w ręczne mierniki prędkości i urządzenia do badania stanu trzeźwości będą kontrolować kierujących.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat