Artykuły do tagu: czynsz

Przestała płacić czynsz bo nie chcieli wykonać remontu
Mieszkanka Piotrkowa Trybunalskiego nie może się porozumieć z przedstawicielami Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Kobieta do niedawna mieszkała w jednej z kamienic przy ulicy Wojska Polskiego. Kilka lat temu przeprowadzono remont kamienicy, po którym - jak twierdzi kobieta - do lokali zaczęła dostawać się wilgoć, wówczas ona, jej mąż i dzieci postanowili się stamtąd wyprowadzić.
Wyższe czynsze w mieszkaniach komunalnych w Piotrkowie
O 10% wzrośnie cena czynszów w mieszkaniach komunalnych w Piotrkowie Trybunalskim. Prezydent Krzysztof Chojniak podpisał zarządzenie w tej sprawie, a więc po 3-miesięcznym okresie wypowiedzenia, tj. od 1 grudnia zaczną obowiązywać już nowe stawki.
Na Starym Mieście i Podzamczu lokale od 6,50 zł za metr
Na początek dobra wiadomość dla wszystkich, którzy prowadzą lub planują rozpocząć własną działalność gospodarczą. Piotrkowski magistrat ogłosił przetarg na najem lokali użytkowych po preferencyjnych stawkach. Obiekty zlokalizowane są na terenie Podzamcza i Starego Miasta.
Piotrków: Będą wyższe czynsze za mieszkania
Od marca piotrkowianie, którzy są najemcami m. in. mieszkań komunalnych zapłacą za czynsz drożej o blisko 6 procent.
Powracamy do historii lokatorów bloku przy Wysokiej 11. Brak centralnego ogrzewania to nie największy problem.
Radykalne kroki podjęła administracja bloku przy ulicy Wysokiej 11 w Piotrkowie.
Czynszowa i Zachodnia ulicami jednokierunkowymi?
Wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na tych ulicach Piotrkowa, które obecnie stanowią objazd dla Żeromskiego, przynajmniej do czasu zakończenia budowy bliźniaczych rond, postuluje radny Bronisław Brylski.
Podwyżka czynszu w lokalach gminnych
Lokatorów mieszkań komunalnych w Piotrkowie czeka podwyżka. Stawka czynszu wzrośnie o 25%, z 2,80 zł za metr do 3,50 zł.
Kolejna podwyżka: Czynsze komunalne w górę!
Prezydent Krzysztof Chojniak zatwierdził podwyżkę czynszu w lokalach należących do gminy.
Pierwsi lokatorzy budynków komunalnych otrzymali już wypowiedzenia starych warunków wynajmu. Wkrótce otrzymają je pozostali. Nowa stawka czynszu za m2 wyniesie 2,80 zł. Zmiany wejdą w życie od października. Dotychczasowa stawka - 2,30 zł/m2 obowiązywała od drugiej połowy 2005 r.
TBS : Kolejka jak za czasów PRL-u...
96 mieszkań tyle oferuje przyszłym najemcom piotrkowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat