Artykuły do tagu: czad

Pożar przy Przemysłowej, czad w mieszkaniu przy Wojska Polskiego, wyciek gazu przy Okrzei
Pracowity dzień mieli dziś strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie. Nie tylko interweniowali przy wypadku, do którego doszło w Al. Sikorskiego, wezwano ich także do pożaru pustostanu przy Przemysłowej i wycieku gazu przy ul. Okrzei.
Para zatruła się tlenkiem węgla. Oboje nie żyją
Dwoje ludzi zatruło się czadem. Niestety ani 38-letniej kobiety, ani jej męża nie udało się uratować. Do tego tragicznego zdarzenia doszło na terenie posesji w powiecie radomszczańskim we wtorek rano.
Czujniki tlenku węgla do wygrania w Strefie FM!
To małe urządzenie może uratować nam życie. Czad jest cichym zabójcą, ale ono zapewni nam bezpieczeństwo. Powinno znajdować się w każdym domu. Od poniedziałku (19 listopada) na antenie Strefy FM będzie można zdobyć czujniki tlenku węgla. Akcja organizowana jest we współpracy z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim.
Posłanka ziemi piotrkowskiej w komisji śledczej ds. VAT?
Małgorzata Janowska jest kandydatką klubu PiS do komisji śledczej ds. VAT. Posłanka pochodzi z Bełchatowa, do Sejmu trafiła po tragicznej śmierci Rafała Wójcikowskiego.
Dziecko zatruło się czadem (AKTUALIZACJA)
Sześcioletnia dziewczynka z miejscowości Siomki (gmina Wola Krzysztoporska) trafiła do szpitala z objawami zatrucia tlenkiem węgla.
21.12.2017 11:13
Przekazali czujki czadu
Blisko 50 czujników czadu otrzymali strażacy od piotrkowskiego magistratu. Sprzęt będzie instalowany w mieszkaniach Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Przekazanie czujek odbyło się w czwartek w siedzibie Komendy Miejskiej PSP przy ul. Jagiellońskiej.
Wzrasta zagrożenie czadem
Tylko w ubiegłym sezonie strażacy z piotrkowskiej jednostki interweniowali ponad 60 razy w sytuacjach ryzyka zatrucia tlenkiem węgla - mówił na naszej antenie starszy kapitan Wojciech Pawlikowski, oficer prasowy piotrkowskiej straży pożarnej. Nie lekceważmy więc "cichego zabójcy".
Życie dwóch kobiet było zagrożone
Dzięki szybkiej reakcji policjantów nie doszło do tragedii - 3 osoby zostały przewiezione do radomszczańskiego szpitala z objawami podtrucia tlenkiem węgla.
Piotrków:  Czteroosobowa rodzina zatruła się czadem
W niedzielę wieczorem w domu jednorodzinnym przy ulicy Cisowej w Piotrkowie czteroosobowa rodzina podtruła się czadem. Pomiar tlenku węgla wykonany przez strażaków wykazał wartość 400 ppm.
Dwie osoby nie żyją w wyniku zatrucia tlenkiem węgla
Dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał informację, że w jednym z mieszkań przy ulicy Lipowej w Tomaszowie doszło do pożaru. W zadymionym mieszkaniu policjanci znaleźli zwłoki dwóch osób - 61-letniej kobiety i jej trzy lata starszego partnera. Do tragedii doszło w niedzielę ok. godz. 14.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat