Artykuły do tagu: cytologia

Ty(Dzień) Kobiet z cytologią
W dniach 2-6 marca Powiatowe Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim organizuje akcję "Ty(Dzień) Kobiet z Cytologią". Każda kobieta między 25, a 59 rokiem życia, która w przeciągu ostatnich trzech lat nie była objęta tego typu badaniem, może zostać przebadana w ramach Populacyjnego Programu Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy, bezpłatnie w ramach kontraktu z NFZ.
Cytologia na Dzień Kobiet
W ramach programu profilaktyki raka szyjki macicy panie będą mogły skorzystać z badań cytologicznych w 40 poradniach ginekologicznych w Łódzkiem, m.in. w Piotrkowie, Gorzkowicach, Grabicy, Wolborzu i Łodzi. W Dzień Kobiet (8 marca) na cytologię nie trzeba się umawiać, wystarczy zabrać ze sobą dowód tożsamości.
Biała Sobota w przyszpitalnej poradni dla kobiet
Cytologia to proste, a jednocześnie niezwykle ważne badanie, które w sposób pewny i dokładny ocenia stan szyjki macicy oraz wykrywa wszystkie zachodzące w niej zmiany, np. stany zapalne, nadżerki oraz raka we wczesnym stadium, co daje stuprocentową pewność wyleczenia.
Dzień Kobiet w bełchatowskim szpitalu. Skorzystaj z bezpłatnych badań!
Z okazji Dnia Kobiet w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie wszystkie panie będą mogły skorzystać z bezpłatnego badania cytologicznego. Kobiety będą mogły wykonać badanie, które może pomóc w wykryciu m.in. raka szyjki macicy.
Biała sobota w szpitalu przy ul. Rakowskiej
Biała sobota w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie. 7 marca kobiety w wieku od 25 do 59 lat będą mogły wykonać bezpłatne badania cytologiczne.
Nie umieraj na raka szyjki macicy, nie odmawiaj sobie cytologii - 200 tysięcy zaproszeń na cytologię trafi do pań w Łódzkiem.
Z okazji Dnia Matki NFZ zaprasza wszystkie panie w wieku 25 - 59 lat, które w ciągu ostatnich 3 lat nie korzystały z cytologii w ramach programu profilaktyki raka szyjki macicy, do skorzystania z bezpłatnych badań cytologicznych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat