Artykuły do tagu: cykliści

Wolborscy Mikołaje odwiedzili dzieci z regionu
Mimo czasu pandemii, grupa motocyklowa Mikołajów z Wolborza odwiedziła przedszkola i placówki oświatowe w regionie. Dzieci otrzymały upominki, dzięki którym już teraz poczuły magię świąt. Prezenty dostali też dorośli - o ile byli w mijającym roku grzeczni.
Kolejny spacer. Do kobiet dołączyli motocykliści
W sobotnie popołudnie swoje poparcie dla kobiet walczących o swoje prawa okazali motocykliści. Zgromadzili się oni w okolicach dworca PKP, by wspólnie pokazać własne stanowisko dotyczące ustawy antyaborcyjnej. Później piotrkowianie wybrali się na wspólny spacer z transparentami skierowanymi do rządzących.
07.12.2018 06:52
Mikołaje na motocyklach
Grupa Motocyklowa Wolbórz świętowała Mikołajki tradycyjnie. Motocykliści urządzili sobie rajd po gminnych przedszkolach i obdarowali dzieci słodkościami.
Ryk silników na Jagiellońskiej
W piątkowe przedpołudnie odwiedzili nas motocykliści z Klubu Motocyklowego "Gremium MC". Mieszkańcy osiedla Jagiellońska przez kilkanaście sekund mogli posłuchać koncertu silników ich maszyn.
Motocykliści przejadą ulicami Piotrkowa
W sobotę (14.04 ) od godziny 15.00 mieszkańcy Piotrkowa na ulicach miasta będą mogli zobaczyć motocykle. Klub Quo Vadis zorganizuje bowiem dla wszystkich miłośników dwóch kółek oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego. Spotkanie rozpocznie się mszą świętą w kościele ojców Bernardynów.
Wolborscy motocykliści zakończyli sezon
Sympatycy wolborskiej grupy motocyklowej po raz ostatni w tym roku wsiedli na swoje maszyny, by oficjalnie zakończyć i podsumować sezon motocyklowy 2017.
Nocny Kulturower, czyli w poszukiwaniu tajemniczego chrononauty
44 uczestników, 42 km do przejechania, 26 obiektów i miejsc do odwiedzenia, zagadki i zaszyfrowane hasła do odgadnięcia, genialny naukowiec Kuperweiser, podstępny „Mefisto” i zaginiony chrononauta – tak pokrótce można podsumować tegoroczną edycję gry miejskiej „Nocny Kultorower”, którą w sobotę, 13 maja, w godzinach wieczornych rozegrano w Piotrkowie. Jak zgodnie przyznali cykliści, biorący udział w zmaganiach w miejskiej przestrzeni, była to najtrudniejsza odsłona ze wszystkich dotychczasowych tej popularnej, rowerowej zabawy.
Zawody w największym... wykopie w Europie
Już 17 i 18 września w wyrobisku Kopalni Węgla Brunatnego w Bełchatowie odbędą się zawody Red Bull 111 Megawatt. Wyścigi hard enduro trzeci raz rozegrane będą w największym wykopie w Europie. Gwiazdą tegorocznych zmagań będzie jeden z najlepszych zawodników świata - Polak, Tadeusz Błażusiak.
W sobotę rozpoczynają sezon
Piotrkowscy motocykliści rozpoczynają sezon. Na najbliższą sobotę zaplanowali więc mszę święta, paradę motocykli i festyn rodzinny.
Mikołaje wsiedli na motocykle
Zebrali się na parkingu przed Lidlem, żeby wyruszyć w biało-czerwonym peletonie ulicami miasta. Tak mikołajki obchodził Klub Motocyklowy Quo Vadis z Piotrkowa. Motocykliści pamiętali o najmłodszych, rozdawali dzieciom słodycze.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat