Artykuły do tagu: covid

6 nowych zakażeń. 81 osób wyzdrowiało
W województwie łódzkim jest 6 kolejnych zakażeń koronawirusem. Jeden dotyczy powiatu tomaszowskiego, trzy powiatu opoczyńskiego.
7 nowych zakażeń COVID-19
W województwie łódzkim jest 7 kolejnych zakażeń koronawirusem. Żaden z nich nie dotyczy Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego.
Kolejna ofiara śmiertelna i 8 nowych zakażeń
88-letnia mieszkanka powiatu bełchatowskiego zmarła z powodu Covid-19. W naszym województwie jest także 8 nowych zakażeń. Jeden przypadek dotyczy powiatu opoczyńskiego.
Kolejne zakażenia w naszym województwie
W województwie łódzkim jest 7 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Są to osoby w wieku od 26. do 71. roku życia.
Łódzkie: 11 nowych zakażeń koronawirusem
W województwie łódzkim jest 11 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - podaje biuro prasowe wojewody, z czego 3 przypadki dotyczą mieszkańców powiatu opoczyńskiego.
Kolejna ofiara śmiertelna z Piotrkowa i 15 nowych zakażeń w Łódzkiem (aktualizacja)
Piotrkowski sanepid poinformował we wtorek o śmierci drugiej osoby z Piotrkowa z powodu Covid-19. To 69-letnia kobieta. Z kolei biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało o 15 nowych zakażeniach koronawirusem i śmierci 89-letniej mieszkanki powiatu zgierskiego.
Dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem w piotrkowskim DPS
O pięciu nowych przypadkach koronawirusa w Piotrkowie poinformowało wczoraj biuro prasowe wojewody łódzkiego. Pozytywne wyniki badań dotyczą m.in. dwóch pracowników Domu Pomocy Społecznej przy ul. Żwirki.
5 nowych zakażeń koronawirusem w Piotrkowie
W województwie łódzkim odnotowano 12 kolejnych zakażeń koronawirusem, z czego 5 przypadków dotyczy mieszkańców Piotrkowa. Informację o nowych zachorowaniach na Covid-19 podało w niedzielę po południu biuro prasowe wojewody łódzkiego.
Co słychać w piotrkowskim sporcie?
Przełożenie oczekiwanych od 4 lat Igrzysk Olimpijskich, przerwanie piłkarskich rozgrywek najlepszych lig Europy i Ligi Mistrzów to symbole tego, co wydarzyło się w sporcie po wybuchu pandemii. W Polsce od marca nie odbywają się żadne wydarzenia sportowe, a sportowcy mogli trenować tylko indywidualnie. Sprawdziliśmy, jak w tej trudnej rzeczywistości radzą sobie piotrkowskie kluby.
W województwie łódzkim odnotowano 17 nowych zakażeń
O 17 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w naszym województwie informuje biuro prasowe wojewody łódzkiego. Pozytywne wyniki badań nie dotyczą osób z Piotrkowa i powiatu. Łączna liczba zakażeń w Łódzkiem to 1166.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat