Artykuły do tagu: cialo

Boże Ciało w Moszczenicy
15 czerwca obchodzimy Boże Ciało. W Moszczenicy uroczystości rozpoczęły się uroczystą mszą świętą w kościele Parafii Podwyższenia Krzyża Św. W liturgii wziął udział biskup Marek Marczak, Administrator Archidiecezji Łódzkiej. Tradycyjnie już po mszy wierni ruszyli w procesji do czterech ołtarzy.
Długi weekend. Jedźcie ostrożnie
Rozpoczyna się kolejny długi weekend, a wraz z nim akcja "Bezpieczny weekend Boże Ciało 2017". Jak czytamy na stronie Komendy Głównej Policji, o nasze bezpieczeństwo dbać ma znacznie więcej policjantów z wydziałów ruchu drogowego. Funkcjonariusze będą ułatwiać ruch pojazdów zwłaszcza przy wjeździe i wyjeździe z dużych miast.
Lekarze będą przesłuchiwani
Wracamy do sprawy Piotra O., którego ciało znaleziono 22 marca przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie. Znane są wyniki drugiej sekcji zwłok. Ponadto lekarze sprawujący opiekę medyczną nad mężczyzną zostali zwolnieni z zachowania tajemnicy lekarskiej.
Święto Bożego Ciała na ulicach Piotrkowa Trybunalskiego [GALERIA]
Wierni Kościoła katolickiego obchodzą dziś Boże Ciało - ruchome święto wypadające 60 dni po Wielkanocy.
Policja apeluje – nie dajmy się zabić na drodze!
Do 29 maja prowadzone będą wzmożone policyjne działania na drogach. Długie weekendy oznaczają znaczne natężeniem ruchu, szczególnie podczas wyjazdów i powrotów z miejskich aglomeracji. Pewne zagrożenia stanowią także procesje, jakie odbywają się w święto Bożego Ciała.
Boże Ciało w Piotrkowie. Procesja z kościoła farnego [ZDJĘCIA]
Dziś Boże Ciało – ruchome święto wypadające 60 dni po Wielkanocy.

fot. as
Przed nami długi weekend i więcej kontroli drogowych
Od 3 czerwca do 8 czerwca prowadzone będą wzmożone policyjne działania na drogach.
Dzieci sypią kwiaty - Boże Ciało w Piotrkowie
Dziś Boże Ciało – ruchome święto wypadające 60 dni po Wielkanocy.
Chwalili Pana w Amfiteatrze
70 osób z Piotrkowa i okolic śpiewało z okazji Bożego Ciała w piotrkowskim Amfiteatrze. Koncert zorganizował zespół Metanoja p.JP2.
70 osób zgłosiło się do Koncertu Chwały
Niemal 70 osób z Piotrkowa i regionu zgłosiło się do Koncertu Chwały organizowanego przez zespół Metanoja p.JP2.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat