Artykuły do tagu: certyfikat

Kluby z Piotrkowa Trybunalskiego, Gorzkowic, Sulejowa i Rozprzy z certyfikatami PZPN
Na stronie Polskiego Związku Piłki Nożnej opublikowano listę klubów, które zakwalifikowały się do nowego programu szkoleniowego. Program certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich ma polegać na dofinansowywaniu i popularyzacji piłki nożnej wśród dzieci, poprawie jakości warunków treningu młodych adeptów sztuki piłkarskiej, dzięki niemu rodzice mają być na bieżąco informowani o poziomie i warunkach szkolenia. W naszym województwie przyznano 35 certyfikatów, srebrny otrzymał UKS Gmina Rozprza, a brązowe m.in. UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski, GUKS Gorzkowice i MGKS Skalnik Sulejów.
Firma wiarygodna finansowo, czyli o czym mówią certyfikaty?
Wraz z rozwojem sektora FinTech, instytucje finansowe nieustannie zabiegają o polepszenie swojej działalności. Sprawia to, że na rynku dostępnych jest coraz więcej firm wiarygodnych finansowo. Rzetelna instytucja to taka, która świadczy najwyższej jakości usługi i działa na rzecz klienta. Jakie są najważniejsze certyfikaty wręczane pożyczkodawcom?
Budżet Obywatelski Województwa Łódzkiego. Wręczenie certyfikatów
Certyfikaty z rąk przewodniczącego Sejmiku Województwa Łódzkiego Marka Mazura odebrali autorzy zwycięskich projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na rok 2018.
Szpital wojewódzki z certyfikatem akredytacyjnym
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie po raz trzeci otrzymał certyfikat akredytacyjny. Oznacza to, że spełnia wiele surowych standardów, co wyróżnia go na tle innych placówek w województwie łódzkim.
W tej szkole promuje się zdrowie
Szkoła Podstawowa nr 11 ubiega się o Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie, a jako jedyna w Piotrkowie Trybunalskim może pochwalić się Wojewódzkim Certyfikatem Szkoły Promującej Zdrowie.
Certyfikat dla piotrkowskiego szpitala
W piątek o godzinie 11.00 w hotelu Agat w Piotrkowie odbędzie się uroczystość wręczenia certyfikatu akredytacyjnego dla Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie, przyznawanego przez ministra zdrowia.
Mają ISO na kolejne 3 lata
Władzom powiatu piotrkowskiego udało się przedłużyć Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2009. Przeprowadzony audyt zewnętrzny wykazał, że do tej pory system funkcjonował bez zarzutu.
Uczniowie ZSP w Szydłowie odebrali certyfikaty
Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szydłowie odebrali w piątek certyfikaty podnoszące ich kwalifikacje zawodowe. Możliwość udziału w kursach zapewnił im projekt, który szkoła realizuje od zeszłego roku.
Potwierdzili jakość szpitala w Piotrkowie
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim otrzymała prestiżowe wyróżnienie w międzynarodowym programie promocji jakości Eurocertyfikat. Gala wręczenia nagród odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie.
Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001 otrzymało piotrkowskie Centrum Rehabilitacyjno - Edukacyjne "Szansa", opiekujące się dziećmi niepełnosprawnymi. Takie wyróżnienie oznacza, że placówka świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat