Artykuły do tagu: central

Przy ul. Rzecznej powstanie Szczekanica Central Park
Piotrków zyska kolejny sportowo-rekreacyjny obiekt. Modernizację przejdzie plac przy ul. Rzecznej. Podczas spotkania przedstawicieli miasta, rady osiedla i wykonawcy poinformowano, że prace projektowe zakończą się do świąt, wtedy wystartują dwumiesięczne prace budowlane Koniec inwestycji zaplanowano na ostatnie dni czerwca.
Łódzki Dom Kultury podsumował drugą edycję projektu pn. „Łódzkie pełne kultury
Zadaniem Łódzkiego Domu Kultury było umożliwienie dzieciom, młodzieży oraz dorosłym z województwa łódzkiego dostępu do zasobów oferty instytucji kultury mieszczących się w Łodzi: Teatru Wielkiego, Filharmonii Łódzkiej oraz Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi.
Łódzki Dom Kultury zainaugurował projekt „Łódzkie pełne kultury”
5 września w Łódzkim Domu Kultury odbyła się inauguracja projektu "Łódzkie pełne kultury". W tegorocznej edycji projektu partnerami ŁDK będą Teatr Wielki w Łodzi, Filharmonia Łódzka oraz Centralne Muzeum Włókiennictwa. Piotrków jest jednym z 10 miast, w którym będą odbywać się warsztaty akcji "Łódzkie pełne kultury".
Wirtualna centrala telefoniczna – poznaj jej najważniejsze zalety!
Wirtualna centrala telefoniczna to nowoczesne rozwiązanie komunikacyjne, które korzysta z najnowszych technologii. Swoje działanie opiera na Internecie i chmurze, do jej obsługi nie potrzebujemy więc specjalistycznego (i drogiego!) sprzętu, linii telefonicznej oraz plątających się po biurze przewodów. Wirtualna centrala telefoniczna może działać w dowolnym miejscu, a do jej obsługi wystarczy jedynie komputer, smartfon lub tablet.
28.12.2015 13:39
Szkoły z certyfikatem
Dwie szkoły i przedszkole z naszego regionu znalazły się wśród laureatów VI edycji Konkursu Placówka Oświatowa Roku 2015 Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej.

fot. as
Ryzykują życiem, bo muszą pracować
Dwa razy dziennie kilkadziesiąt osób naraża się na poważne niebezpieczeństwo i przechodzi przez ruchliwą „ósemkę” w niedozwolonym miejscu. To jednak nie głupota, a konieczność dla tych, którzy pracują w centrach logistycznych pod Piotrkowem w okolicach „węzła bełchatowskiego”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat