Artykuły do tagu: catering

Wirus w Przedszkolu nr 19 i w II LO w Piotrkowie
Potwierdzone zakażenie koronawirusem stwierdzono u pracownicy przedszkolnej kuchni. Z kolei w liceum wirusem zarażona jest jedna z nauczycielek i uczący religii ksiądz, posługujący w kościele przy ul. Śląskiej.
Czy cateringi dietetyczne są dla każdego?
Jedzenie to jedna z podstawowych potrzeb każdego człowieka. Nie ma jednak jednego sposobu na jej zaspokojenie - wybór posiłków zależy od czynników takich jak prowadzony tryb życia, choroby czy gust kulinarny. Biorąc pod uwagę te bariery, niektórzy z góry odrzucają catering dietetyczny. Obawiają się, że dieta z dowozem nie będzie dopasowana do ich osobistych preferencji. Czy słusznie?
Catering dietetyczny - prosty sposób na zdrowe posiłki
Wiele z nas żyje w biegu i na nic nie ma czasu. Z tego powodu często nabawiamy się złych nawyków, które mają negatywny wpływ na nasz zdrowie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że bardzo istotna jest odpowiednia i zbilansowana dieta. Jednak nie mamy czasu na przygotowanie odpowiednich posiłków. Jeszcze trudniej jest ze spożywaniem ich o odpowiedniej porze. Na szczęście na rynku pojawiły się cateringi dietetyczne, które stanowią doskonałe rozwiązanie tych problemów.
22.12.2017 09:34
Wigilia z cateringu?
W przedświątecznym wirze czasami trudno się odnaleźć. Obowiązków dużo, a czasu coraz mniej. Jak przy wszystkich tych zakupach i porządkach znaleźć jeszcze czas na przygotowanie wigilijnych potraw?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat