Artykuły do tagu: budowa

Budowa trzech nowych sygnalizacji świetlnych, oraz wykonanie pasów włączeniowych i wyłączeniowych to główne zadania jakie zrealizuje inwestor w ramach zmiany organizacji ruchu w pobliżu budowanej galerii Focus w Piotrkowie.
Z okna na drugim piętrze nowo-budowanego bloku przy zbiegu ulicy Modrzewskiego i Źródlanej w Piotrkowie wypadł 53-latek. Mężczyzna z wewnętrznymi obrażeniami trafił do szpitala.
Po wielu perturbacjach wyjaśniła się sprawa piotrkowskiego Orlika. Boisko wielofunkcyjne ma powstać jeszcze w tym roku przy ulicy Wysokiej na terenie Gimnazjum Nr 3 przy ul. Wysokiej 28/38.
Choć jeszcze niewybudowana, już zmienia nazwę. Mowa o galerii rozrywkowo-handlowej Focus Park. Firma Parkridge Retail Poland zmienia dotychczasowe nazwy swoich inwestycji.
75 tysięcy metrów kwadratowych, 110 sklepów, ponad 700 miejsc parkingowych, dwie kondygnacje - tak przedstawia się, na razie na folderach piotrkowski Focus Park.
Władze miasta wybrały nową lokalizację boiska, które ma powstać w ramach programu “Moje Boisko - Orlik 2012”. Obiekt ma być zbudowany przy ul. Wysokiej 28/38 za Zespołem Szkolno-Gimnazjalnym nr 1.
Focus Park i Helios liczą na tłumy klientów
Firma Parkridge Retalil Poland, inwestor, który w Piotrkowie otworzy galerię handlowo-rozrywkową Focus Park, zmienił częściowo swoje plany. Nowa decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach jest dowglądu w Urzędzie Miasta.
Jeszcze nie powstała, a już wzbudza wiele kontrowersji. I nie chodzi tutaj o jej wygórowaną, zdaniem wielu, cenę. Przy ulicy Sienkiewicza w Piotrkowie rozpoczęła się budowa sali gimnastycznej. Problem polega na tym, że stanąć ma ona podobno na studni, gdzie mogą znajdować się szczątki pomordowanych przez bezpiekę żołnierzy AK i innych organizacji niepodległościowych.
Pnie się w górę galeria
Z dnia na dzień budynek piotrkowskiego Focus Parku staje się coraz większy. Pełną parą idzie budowa największej w Piotrkowie galerii rozrywkowo-handlowej. Focus Park swoją wizualizacją oraz wykończeniem będzie zdecydowanie górować nad innymi galeriami na rynku piotrkowskim.
Coraz mniej bezpiecznie na placach budowy. Drastycznie rośnie ilość wypadków w tych miejscach. W minionym półroczu bieżącego roku w powiecie piotrkowskim, bełchatowskim, tomaszowskim, opoczyńskim i radomszczanskim doszło aż do 9-ciu wypadków, czyli tyle samo co w całym ubiegłym roku. W dwóch przypadkach były to ofiary śmiertelne.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat