Artykuły do tagu: budowa

Piotrków: Nowy budynek sądu rok przed terminem
We wrześniu przyszłego roku Sąd Rejonowy w Piotrkowie przeniesiony będzie do nowej siedziby. Budowa gmachu sądu idzie pełna parą, a budowlańcy planują oddać obiekt rok przed planowanym terminem.
Piotrków: Blok TBS już z dachem
Budynek TBS przy Modrzewskiego ma już nowy dach. Koniec budowy coraz bliżej. Pierwsze spotkania z najemcami już po nowym roku.
Boiska umiejscowione zostały w Dąbrowie nad Czarną przy budynku szkoły podstawowej i gimnazjum. - Jestem tam właściwie codziennie, aby osobiście sprawdzać postęp prac - przyznał wójt Dionizy Głowacki.
Rozstrzygnięto przetarg na dokumentacje techniczną budowy trybun i zaplecza przy głównym stadionie OSiR-u w Tomaszowie.
Będzie dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na budowę przyłącza kanalizacji sanitarnej do budynku wielorodzinnego przy ul. Częstochowskiej w Niechcicach.
Kilka miesięcy temu do użytku oddany został kompleks szkolny w Gomulinie. Jak się okazuje gmina Wola Krzysztoporska zamierza w najbliższym czasie wybudować kolejną nowoczesną placówkę oświatową.
Piotrków: Powstaje nowy wiadukt rakowski
Prace przy budowie wiaduktu rakowskiego idą pełną parą. Drogowcy rozebrali już starą konstrukcję.
Piotrków: Z myślą o najmłodszych uczniach
Przyjęcie sześciolatków do szkół to zmiany nie tylko na poziomie dydaktycznym, ale również odpowiednia reorganizacja pomieszczeń lekcyjnych. To wielkie wyzwanie dla dyrektorów, którzy muszą poszukiwać rozwiązań na miarę współczesnej szkoły. Jak tym wymogom próbuje sprostać Robert Bednarek, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 16 w Piotrkowie?
Wykonawcy drogi S-8 informują o nieprzejezdnej ulicy Turystycznej i bocznicy kolejowej w Piotrkowie.
Droga Bilska Wola – Lubień prawdopodobnie w przyszłym roku zostanie zmodernizowana. Inwestycja wymaga ogromnych nakładów finansowych, bo to nie tylko położenie nowej nawierzchni na blisko trzykilometrowym odcinku, ale także odwodnienie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat