Artykuły do tagu: broda

Męska stylizacja brody - co warto wiedzieć?
Gładka skóra, kilkudniowy zarost, czy dokładnie wystylizowana broda? Mężczyźni mogą stale zmieniać swój wizerunek poprzez odpowiednią stylizację zarostu. Jak się do tego zabrać? Co powinniśmy wiedzieć, nim chwycimy maszynkę w dłoń?
Szampon do brody, czyli pierwszy krok do męskiego zarostu!
Pewnie spotkałeś się już z przeróżnymi określeniami i porównaniami męskiej brody. Można ją porównać na przykład do związku z kobietą – jak nie zadbasz, to rozstanie murowane albo do rośliny – bez odpowiednich składników odżywczych i regularnego nawadniania z pewnością uschnie. Jeśli zatem nie chcesz, by spełnił się któryś z czarnych scenariuszy, weź sprawy w swoje ręce. Zacznij od gruntownego oczyszczenia.
Barber shop – miejsce dla mężczyzn z klasą
Przechadzając się w ostatnich latach po polskich ulicach, coraz częściej na witrynach można zauważyć szyldy z nazwą „barber shop”. Z nazwą, która jeszcze kilka lat temu była w naszym kraju nieobecna. Co to jest barber shop i na czym polega fenomen tego miejsca, postanowiliśmy dowiedzieć się, odwiedzając ekipę piotrkowskiego Barber Shop by Edyta, mieszczącego się przy ul. Belzackiej 67.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat