Artykuły do tagu: bramy

Pomóż stworzyć wystawę z... drzwi i bram
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza wszystkich piotrkowian do stworzenia wspólnej wystawy fotograficznej poświęconej drzwiom i bramom naszego miasta. Pomysł na stworzenie takiej ekspozycji został zainspirowany zdjęciami Marii i Mariusza Lauks, których wystawa pt. "The Doors" będzie towarzyszyła tej złożonej z prac piotrkowian.
Na ogrodzonym osiedlu od roku nie działają bramy
Od blisko roku na ogrodzonym osiedlu u zbiegu ulic Działkowej i Sulejowskiej, zarządzanym przez TBS, nie działają bramy automatyczne. Problem zgłosił mieszkaniec miasta, który twierdzi, że zarządca nic w tej sprawie nie robi.
Drzwi garażowe i inne dodatki do bram. Na jakie opcje zwracać uwagę?
Drzwi garażowe to popularny dodatek do bram. Poza tym klienci często instalują dodatkowe ocieplenie. Jakie wyposażenie można jeszcze zamontować w bramie? Drzwi garażowe, kratki wentylacyjne, przeszklenia, awaryjne akumulatory czy czujniki dymu to popularne dodatki do bram garażowych. Jednorazowy wydatek na dodatki do bramy garażowej pozwala zaoszczędzić pieniądze w przyszłości. W jaki sposób? Sprawdź. Przeszklenie bram garażowych to wygodny dodatek, ale lista opcji w przypadku nadprogramowego wyposażenia jest znacznie dłuższa. Znajdziemy na niej m.in. drzwi garażowe czy dodatki związane z izolacją i ocieplaniem. Przed montażem bramy warto zastanowić się, co jeszcze zainstalować razem z nią.
Spektakl poświęcony twórczości Feliksa Nowowiejskiego
W najbliższą niedzielę, 12 listopada, o godzinie 18.00 w Centrum Idei ku Demokracji odbędzie się spektakl słowno-muzyczny pt. "Twórczość Feliksa Nowowiejskiego - jej patriotyczne przesłanie dla następnych pokoleń". W trakcie koncertu zostaną wykonane pieśni patriotyczne Feliksa Nowowiejskiego, poezja, słowo wiążące, a punktem kulminacyjnym spektaklu będzie nauka pieśni ROTA i wspólne jej wykonanie. W koncercie wystąpią profesjonalni muzycy.
Kolejne stypendia od Fundacji
Kolejne stypendia artystyczne przyznała Fundacja „Wyciągamy dzieci z bramy”. Tym razem otrzymały je dwie podopieczne bernardyńskiego oratorium św. Antoniego.
Wręczyli nagrody za piotrkowskie zaułki
Wręczono nagrody w konkursie fotograficznym "Zabytki i Zaułki Starego Piotrkowa Trybunalskiego". Konkurs organizuje co roku Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego i Fundacja "Wyciągamy dzieci z bramy".
Łódzcy muzycy z audycją w przedszkolu
Artyści łódzkich teatrów przeprowadzili we wtorek dla przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola im bł. Edmunda Bojanowskiego audycję muzyczną w ramach współpracy z Fundacją „Wyciągamy dzieci z bramy”.
Fundacja
W Centrum Idei ku Demokracji można oglądać wystawę pokonkursową "Zabytki i zaułki starego Piotrkowa w oczach młodych". Jest to zbiór prac podopiecznych Ośrodka Edukacji Artystycznej w Piotrkowie.
Zapraszamy na kolejny Rodzinny Festyn Plenerowy
W czwartek (28 sierpnia) w Piotrkowie odbędzie się kolejny Rodzinny Festyn Plenerowy w ramach akcji "Wyciągamy dzieci z bramy - BAW SIĘ LATEM". Szczegóły na plakacie.
Rodzinny Festyn Plenerowy przy Belzackiej
W czwartek (14 sierpnia) w Piotrkowie odbędzie się kolejny Rodzinny Festyn Plenerowy w ramach akcji "Wyciągamy dzieci z bramy - BAW SIĘ LATEM". Szczegóły na plakacie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat