Artykuły do tagu: boccia

Kolejny turniej w boccię w Piotrkowie
Około 80 zawodników wzięło udział w kolejnym integracyjnym turnieju drużynowym, który we wtorek odbył się w piotrkowskiej Hali Relax. Uczestnicy z całego kraju przyjechali do trybunalskiego grodu, aby zmierzyć się w boccię, a przy okazji również spróbować swoich sił w darcie. Impreza zorganizowana została m.in. przez pracowników Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Specjalnego Ośrodek Szkolno-Wychowawczego w Piotrkowie Trybunalskim.
Boccia królowała w piotrkowskiej hali Relax
Za nami kolejny integracyjny turniej drużynowy w boccię zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem towarzyszyły mu zawody w darta, czyli popularne rzutki. W zmaganiach uczestniczyły głównie osoby niepełnosprawne.
Integracyjny turniej w hali Relax
W piotrkowskiej hali Relax odbywa się właśnie XI Otwarty Indywidualny Integracyjny Turniej w boccię.
XI Turniej boccia w Piotrkowie
W czwartek, 5 listopada w hali Relax odbył się XI Drużynowy Integracyjny Turniej w boccię. W zawodach wzięło udział ponad 80 osób z naszego regionu.
Drużynowy Integracyjny Turniej w Boccię
W Mikołajki w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piotrkowie odbył się Drużynowy Integracyjny Turniej w Boccię o puchar Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Była to już VII edycja tego turnieju.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat