Artykuły do tagu: biuro

Małgorzata Janowska otwiera biuro poselskie
Małgorzata Janowska - posłanka koła "Republikanie" - otwiera w środę biuro poselskie w Bełchatowie. - Nie ukrywam, że biuro będzie otwarte dla obywateli - mówiła posłanka na antenie Strefy FM w programie "O tym się mówi".
Protest przed biurem PiS w Piotrkowie
Około 30 osób protestowało w Piotrkowie przed biurem Prawa i Sprawiedliwości. - Tu w tym miejscu organizuje się piotrkowska demokracja – powiedzieli nam ci, którzy od godz. 14.00 w Rynku Trybunalskim skandowali hasła krytykujące politykę rządu.
PiS otwiera nowe biuro, bo chce być bliżej ludzi
Nowe biuro Prawa i Sprawiedliwości otwarto w niedzielę w Piotrkowie, będą w nim przyjmować posłowie Anna Milczanowska, Antoni Macierewicz, Robert Telus, Grzegorz Wojciechowski, Krzysztof Maciejewski, Dariusz Kubiak oraz senator Wiesław Dobkowski. Tuż po otwarciu biura parlamentarzyści udali się do Miejskiego Ośrodka Kultury, w którym zorganizowano wybory piotrkowskiego zarządu Prawa i Sprawiedliwości.
08.05.2016 09:11
Kto zgubił pistolet?
Klucze, telefon komórkowy, iPhone, iPod i... pistolet. Takie przedmioty trafiają do Biura Rzeczy Znalezionych w Piotrkowie.
Piotrkowski policjant Robert Stachera został dyrektorem Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji.
28.12.2015 13:39
Szkoły z certyfikatem
Dwie szkoły i przedszkole z naszego regionu znalazły się wśród laureatów VI edycji Konkursu Placówka Oświatowa Roku 2015 Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej.

fot. as
Ekspresja. Ruch. Kontrowersja. Teatralna burza nadchodzi
Przed nami trzy miesiące awangardowego teatru w regionie: 21 spektakli w 10 miastach, trzy grupy teatralne z Łodzi, trzy teatry z Polski i jednej duet międzynarodowy. A wszystko za sprawą Łódzkich Spotkań Teatralnych.
Dlaczego przewodniczącemu Błaszczyńskiemu odebrało głos?
Po 43 latach pracy najsympatyczniejsza urzędniczka w Piotrkowie odchodzi na emeryturę. Mowa o Annie Tłustwie, która przez ostatnie 9 lat była kierownikiem Biura Rady Miasta.
Nowe biuro Oddziału Rejonowego PCK w Piotrkowie rozpoczęło działalność.
Od kilku dni piotrkowskie biuro Polskiego Czerwonego Krzyża, zamknięte jest na głucho. Do niedawna jeszcze, pracownik przychodził na dyżur raz w tygodniu, teraz biuro nieczynne jest do odwołania. Dlaczego?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat