Artykuły do tagu: biesiadatrybunalska

III Biesiada Trybunalska już w sobotę 1 sierpnia
Po rocznej przerwie wraca Biesiada Trybunalska. Impreza rusza 1 sierpnia o 11:00. Atrakcji na pewno nie zabraknie.
Druga Biesiada Trybunalska
W sobotę (3 sierpnia) pochodem Kupców i Piwowarów oraz uroczystymi mszami świętymi rozpoczęła się Biesiada Trybunalska. Impreza trwała do późnych godzin nocnych.
Już w sobotę Biesiada Trybunalska w Rynku
Pochody, jarmark biesiadny, piknik rodzinny, koncerty, konkursy - to tylko niektóre z atkacji, jakie czekają na uczestników drugiej już Biesiady Trybunalskiej. Impreza rozpocznie się w sobotę 3 sierpnia o godzinie 8.45.
04.08.2012 15:30
Biesiadowanie na Rynku
Dużym zainteresowaniem mieszkańców regionu w tym oczywiście przede wszystkim piotrkowian cieszy się pierwsza edycja Biesiady Trybunalskiego zorganizowanej na historycznym miejskim rynku. Impreza zaczęła się jednak w piotrkowskim Muzeum, gdzie otwarto wystawę i zorganizowano konferencję naukową.
Biesiada Trybunalska rozpoczęta!
Lokalne przysmaki i dania na bazie piwa, jarmark, koncerty, piknik rodzinny, konkursy z nagrodami, pokaz warzenia piwa a nawet plenerowa potańcówka to wszystko podczas odbywającej się na piotrkowskim rynku Biesiady Trybunalskiej. Impreza potrwa do późnych godzin wieczornych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat