Artykuły do tagu: bieg

3 marca pobiegną Wilczym Tropem
Bieg Tropem Wilczym odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim 3 marca 2019 r. Cel imprezy to upamiętnienie tzw. żołnierzy wyklętych.
Human Machine już w niedzielę
- Będzie mroźno, grząsko i mokro - mówią organizatorzy Human Machine, czyli cyklu terenowych biegów sprawnościowych, którego pierwsza edycja odbędzie się w Piotrkowie już w najbliższą niedzielę. Na uczestników będą czekać m.in. wspinaczki, przeszkody czy czołganie.
Morsy zawładnęły Sulejowem (posłuchaj relacji uczestników)
IV Bieg Morsa połączony z Wielkim Morsowaniem przyciągnął tłumy miłośników zimowych szaleństw. W niedzielę na Stadionie Miejskim w Sulejowie w imprezie czynnie wzięło udział kilkaset osób nie tylko z powiatu piotrkowskiego, ale z całej Polski. Było kolorowo, głośno i wbrew pozorom naprawdę gorąco.
W niedzielę IV Bieg Morsa w Sulejowie
Już 230 osób znalazło się na liście uczestników IV Biegu Morsa, który w niedzielę zorganizowany zostanie w Sulejowie nad Pilicą. Morsy kolejny raz zagrają razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Początek imprezy o godz. 10.00.
13. stycznia w Piotrkowie odbędzie się niezwykły bieg
Po raz trzeci członkowie piotrkowskiego klubu FUDU&Co. Sport Team wraz z przedstawicielami Piotrkowskiego Stowarzyszenia Triatlonu - Tri Aktywny Piotrków zorganizują bieg pod hasłem Policz się z cukrzycą. Impreza odbędzie się 13 stycznia w lesie wierzejskim w ramach 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Można się zapisywać do 10 stycznia.
1918 metrów na stulecie niepodległości
Bieg upamiętniający setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości odbył się w piątek na boisku sportowym piotrkowskiej Filii UJK.
Biegiem uczcili niepodległość
Ponad 100 osób pobiegło w sobotę (10 listopada) w VI Biegu Niepodległości w Woli Krzysztoporskiej. W ten sposób rozpoczęło się świętowanie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości na terenie gminy. Bieg główny na dystansie 1918 m wygrał, podobnie jak w latach ubiegłych, Dawid Magiera. Wśród kobiet najlepsza była Maja Szustak.
Wola Krzysztoporska: Zapraszają na VI Bieg Niepodległości
W sobotę na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Woli Krzysztoporskiej odbędzie się VI Bieg Niepodległości. Start o godz. 10.00.
Biegunka u dzieci - co ją powoduje i jak ją leczyć?
U wielu rodziców biegunka u dziecka wywołuje panikę. Nie można się temu dziwić, gdyż długotrwała biegunka często związana jest z zakażeniami wirusowymi czy bakteryjnymi i może powodować poważne odwodnienie. Co dokładnie może powodować biegunkę i w jaki sposób się ją leczy?
Sportowy poniedziałek dla piotrkowskich uczniów [WYNIKI]
Jak co roku piotrkowscy uczniowie rywalizowali w sztafetowych biegach przełajowych. Startowali w trzech kategoriach - licealiada, igrzyska młodzieży szkolnej i igrzyska dzieci. Dwie najlepsze drużyny, z każdej grupy, będą reprezentowały Piotrków w półfinale województwa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat