Artykuły do tagu: bialaczka

11-letnia Wanesa z Piotrkowa potrzebuje pomocy
Wanesa Pietras, uczennica Szkoły Podstawowej nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim zachorowała na białaczkę. Rodzina i przyjaciele apeluj± o wsparcie do każdego, kto mógłby pomóc jej w walce z chorob±.
Wesprzyj Monikę w walce z białaczk± i oddaj krew
Restauracja GulJana zwraca się z apelem o pomoc dla pracownika - Moniki Szymczyk, która zmaga się z białaczk±. Monika jest nie tylko młod± energiczn± osob±, ale również mam± ponad rocznego synka.
Co musisz wiedzieć o białaczce?
Białaczka to nowotwór krwi, który bywa trudny do zdiagnozowania. Dlaczego? Poznaj objawy białaczki i dowiedz się, czy zawsze leczy się j± za pomoc± chemioterapii!
Wspólnie przeciw białaczce - akcja w WSH
Zapraszamy do udziału w projekcie „Dwa wymazy i do bazy”, w którym uczestniczy Wyższa Szkoła Handlowa w Piotrkowie. Akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku zostanie przeprowadzona 18 i 19 kwietnia w siedzibie szkoły przy ul. Słonecznej 1.
Dzień Dawcy Szpiku w Piotrkowie
W Polsce co godzinę stawiana jest komu¶ diagnoza: nowotwór krwi, czyli białaczka. Dla wielu pacjentów jedyn± szans± na wyzdrowienie jest przeszczepienie szpiku od dawcy, w¶ród 22 mln osób zarejestrowanych na całym ¶wiecie. By zwiększyć szansę na znalezienie dawcy Fundacja DKMS wraz ze Szkoł± Policealn± Samorz±du Województwa Łódzkiego im. Mikołaja Kopernika organizuj± w Piotrkowie Dzień Dawcy Szpiku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat