Artykuły do tagu: bezpiecznakobieta

Rusza nabór do trzeciej edycji
Kurs samoobrony dla pań po raz kolejny zostanie przeprowadzony w Piotrkowie. Zakończona niedawno edycja cieszyła się tak dużą popularnością, że organizatorzy zaplanowali kolejną.
Mistrzyni świata uczyła piotrkowianki samoobrony
Marta Mysur, mistrzyni świata i Europy w taekwon-do, a na co dzień policjanta z tomaszowskiej komendy, spotkała się w sobotę z piotrkowiankami, które uczestniczą w kursie samoobrony w ramach kampanii „Bezpieczna Kobieta 2018”. Organizatorzy akcji ze Stowarzyszenia IDEA zaprosili jedną z najlepszych zawodniczek na świecie do siedziby piotrkowskiego Klubu Aikido Aikikai, żeby pokazała paniom, że aby się obronić nie trzeba być mistrzynią.
Ponad 20 kobiet z Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego zakończyło szkolenie w ramach projektu "Bezpieczna kobieta". Panie otrzymały także specjalne certyfikaty.
Wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie rozpoczęły się zajęcia ostatniej 40-osobowej grupy „Bezpiecznej Kobiety”.
Ostatnia edycja akcji
W piotrkowskiej komendzie trwa nabór do trzeciej i ostatniej w tym roku edycji akcji "Bezpieczna Kobieta". W ramach zajęć panie uczyć się będą m.in. technik samoobrony.
Kolejny etap akcji
Rusza kolejna tura akcji bezpieczna kobieta 2008. Dziś w piotrkowskiej komendzie kilkadziesiąt mieszkanek powiatu piotrkowskiego , które wcześniej zapisały się na to szkolenie weźmie udział w zajęciach teoretycznych. 27-go maja rozpoczną się zajęcia praktyczne.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat