Artykuły do tagu: bazar

Trzy osoby ranne po wybuchu gazu w gminie Rozprza (AKTUALIZACJA)
Trzej mężczyźni z poparzeniami II i III stopnia zostali przewiezieni do szpitala po wybuchu gazu z instalacji gazowej w samochodzie, przy którym pracowali. Jednego z nich przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Przyłapany na handlu podróbkami
Odzież, perfumy oraz inne akcesoria z podrabianymi znakami towarowymi zabezpieczyli policjanci na terenie piotrkowskiego targowiska. Wartość tego towaru szacuje się na prawie 82 tysiące złotych i naraża na szkodę co najmniej 16 znanych firm.
Niedziela wolna od handlu... ale tylko w sklepach
Nieczynne są sklepy i markety, ale chętnych na zakupy w Piotrkowie nie brakuje. Znacznie więcej osób niż zwykle pojawiło się na bazarze przy ul. Dmowskiego.
Na bazarze handlował podróbkami
151 sztuk odzieży i 34 opakowania perfum z podrabianymi znakami firmowymi znanych producentów zabezpieczyli piotrkowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej w Łodzi.
Policjanci z Piotrkowa prowadzą dochodzenie w sprawie licznych kradzieży. Podejrzany w okresie od stycznia 2009 roku do stycznia 2012 roku dokonał wielu przestępstw na terenie powiatu piotrkowskiego i sąsiednich powiatach naszego województwa.
Czy bazar przy Dmowskiego zostanie zlikwidowany?
To pytanie, od jakiegoś czasu, zadają sobie kupcy mający tam swoje stoiska. Handlujący na targowisku obawiają się, że przy tworzeniu nowych planów przestrzennych władze miasta zdecydują się likwidację tego terenu, przy okazji niszcząc jedyne źródło utrzymania ponad tysiąca rodzin.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat