Artykuły do tagu: baraż

2:2 (0:1) zremisowali w niedzielę zawodnicy UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski z KS Poświętne, obydwie drużyny walczą o awans do klasy A. Rewanż odbędzie się w najbliższy czwartek, 20 czerwca w Piotrkowie Trybunalskim.
W ostatniej kolejce sezonu 2018/2019, piotrkowskiej klasy B grupa II, seniorzy UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski pokonali na wyjeździe rezerwy czwartoligowej Pilicy Przedbórz 2:1 (1:0). Za kilka dni rozegrają dwa najważniejsze mecze w tym sezonie, w barażach zmierzą się z wicemistrzem I grupy - KS Poświętne. Zwycięzca dwumeczu awansuje do klasy A.
Członkowie Wydziału Gier Okręgowego Związku w Piotrkowie ustalili wstępne terminy meczów barażowych o wejście do klasy okręgowej i klasy A. Wylosowali także gospodarzy pierwszych spotkań. Mecz rozegrane zostaną 9 czerwca (sobota) i 13 czerwca (środa).

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat