Artykuły do tagu: awaria

Przerwanie kanału przyczyną awarii ciepłociągu
Do późnego wieczora, a nawet do jutra, pozbawieni będą ciepłej wody mieszkańcy osiedla Dmowskiego i Narutowicza Południe.
Zapory na skrzyżowaniu uzasadnione
Na skrzyżowaniu Polnej i Wojska Polskiego w Piotrkowie, od kilku tygodni stoją zapory uniemożliwiające przejazd samochodów przez to skrzyżowanie - co jest tego przyczyną?
Część mieszkańców Bełchatowa pozbawionych jest ogrzewania. Ciągle trwają prace, zmierzające do usunięcia awarii sieci ciepłowniczej na osiedlu Przytorze, przy ulicy Gombrowicza.
Nieczynny był numer pogotowia ratunkowego 999 oraz Straży Pożarnej 998.
Ponad tysiąc mieszkańców Piotrkowa nie miało wczoraj wody. Awarie wystąpiły w kilku miejscach miasta, jednak do najpoważniejszej doszło na ulicy Doroszewskiego.
Fatalna pogoda powoduje, że w Piotrkowie od kilku dni dochodzi do awarii wodociągowych. Wczoraj pracownicy nowej miejskiej spółki usuwali skutki uszkodzenia wodociągu w al. 3 Maja i Sadowej.
Mieszkańcy jednej z kamienic w centrum Tomaszowa Mazowieckiego zostali dziś pozbawieni gazu z powodu awarii. Z tej przyczyny z opóźnieniem rozpoczną się zapewne ich wieczerze wigilijne.
Na jednym z najruchliwszych skrzyżowań w Piotrkowie: Kopernika z al. 3 Maja, przez kilkanaście godzin nie działała sygnalizacja świetlna. Awarię spowodowała wczorajsza burza. Światła włączono o godz. 10.00.
Wygięty znak przy rondzie Sulejowskim to pozostałość po nocnej kolizji, której powodem była awaria rury sieci wodociągowej. Do zdarzenia doszło, gdy samochód wpadł w poślizg na zamarzniętej wodzie, która wyciekła na asfalt w efekcie rozszczelnienia sieci.
- Tuż po 14-tej wznowiliśmy pracę piotrkowskiej ciepłowni C-1 - powiedział na antenie Strefy FM prezes spółki MZGK Andrzej Pol.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat