Artykuły do tagu: awans

Concordia awansowała do klasy A
Zwycięstwo – to słowo zawodnicy, działacze i kibice Uczniowskiego Klubu Sportowego Concordia 1909 Piotrków Trybunalski będą w czwartek odmieniać przez wszystkie przypadki. Piotrkowski zespół pokonał w rewanżowym meczu barażowym KS Poświętne 3:1 (2:1) i awansował do klasy A.
16.06.2019 08:58
Poloniści świętują
Po ostatnim meczu w tym sezonie piłkarze, działacze i kibice piotrkowskiej Polonii uczcili awans do IV ligi łódzkiej. Mistrzowie piotrkowskiej okręgówki przegrali w ostatniej kolejce ze Starem Lgota Wielka 1:3 (0:2), ale nastrojów im to nie popsuło, ponieważ wywalczyli awans do wyższej klasy rozgrywkowej już trzy cztery kolejki przed końcem sezonu.
Paweł Śpiewak, powiatowy lekarz weterynarii w Piotrkowie Trybunalskim został... porucznikiem
W piątek 18 stycznia w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się uroczystość wręczenia Pawłowi Śpiewakowi aktu mianowania na kolejny stopień wojskowy w korpusie oficerów.
Święto piotrkowskiej policji już w czwartek
24 lipca przypada Święto Policji, jednak mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie świętować będą parę dni wcześniej, bo już 20 lipca.
Aż o 43 oczka awansowało I Liceum Ogólnokształcące im. Chrobrego z Piotrkowa w rankingu "Rzeczpospolitej" i "Perspektyw" na najlepsze liceum w kraju. "Chrobry" znalazł się na 107 miejscu w Polsce. Ranking opublikowano we wtorek.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat