Artykuły do tagu: aukcja

Czy ośrodek wczasowy w Bronisławowie wznowi działalność?
Jest szansa, że ponownie będziemy mogli wypoczywać na terenie ośrodka w Bronisławowie. Dzierżawca obiektu, Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łodzi zaprasza do udziału w aukcji, której przedmiotem jest wydzierżawienie nieruchomości po kultowym porcie „u Łysego”. Ośrodek został zamknięty dla wypoczywających już dwa lata temu, a od tamtego czasu korzystają z niego tylko WOPR oraz jeden z łódzkich klubów regatowych.
Weronika może liczyć na wsparcie Polonii i ŁKS
Podczas sobotniego meczu 12. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy PKS Polonia Piotrków Trybunalski a ŁKS II Łódź, wolontariusze będą zbierać datki na pomoc dla kilkumiesięcznej Weroniki, poza tym w przerwie tego spotkania odbędzie się specjalna aukcja. Mała mieszkanka ziemi piotrkowskiej ma wrodzoną rozwojową wadę lewej ręki, a rehabilitacja jest bardzo kosztowna.
By wspomóc budowę Szansy, zorganizowali bal
By wesprzeć dokończenie budowy nowej siedziby Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego Szansa, w sobotę w sali OSP w Szydłowie zorganizowano bal charytatywny. Podczas zabawy zbierano pieniądze na ten szczytny cel.
Piotrkowianie pomagają Polakom z Białorusi
"Wschód - Zachód" to koncert charytatywny organizowany, by wesprzeć Polaków mieszkających na Białorusi. Nasi rodacy od wielu lat chcą odwiedzić swój kraj, jednak ze względów finansowych nie mają takiej możliwości. Wydarzenie odbędzie się 9 grudnia o godz. 17.00 w sali widowiskowo-teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.
Chcesz poprowadzić Strefę Aktualnych Hitów? Weź udział w licytacji!
Radio Strefa FM gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 25. finał już w najbliższą niedzielę i z tej okazji można wylicytować możliwość współprowadzenia Strefy Aktualnych Hitów.
Piotrkowianin prosi o pomoc

MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski przyłączył się do akcji pomocy dla II Trenera Vive Tauron Kielce Tomka Strząbały, który zmaga się z ciężką chorobą. Działacze piotrkowskiego klubu postanowili zorganizować aukcję, podczas której będzie można wylicytować koszulkę meczową z poprzedniego sezonu w PGNiG Superlidze, podpisaną przez zawodników i trenera, oraz replikę piłki meczowej z autografami.
Pięciu wójtów w jednej gminie
Przez kilka godzin gmina Moszczenica miała aż pięciu wójtów. Fotel gospodarza został wylicytowany na dwóch licytacjach – lokalnej, charytatywnej i akcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Licytowali obrazy, by wesprzeć Dom Dziecka
W niedzielę w piotrkowskim pubie "Filmówka" zorganizowano aukcję obrazów. Pomysłodawcami tego wydarzenia byli piotrkowianie skupieni wokół projektu Hauva, a zebrane pieniądze wesprą Dom Dziecka w Piotrkowie.
W niedzielę Wielka Aukcja Obrazów
Projekt Hauva i przyjaciele zapraszają do udziału w Wielkiej Aukcji Obrazów.
06.01.2011 08:15
Jak co roku policjanci przygotowują wiele atrakcji w dniu Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale już teraz zapraszamy do licytacji, z której środki finansowe przeznaczone będą na wsparcie chorych dzieci.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat