Artykuły do tagu: asystent

Asystent pomoże niepełnosprawnym
W Sulejowie rozpoczął już pracę asystent osobisty osoby niepełnosprawnej. Tak określone miejsce pracy powstało we współpracy Urzędu Gminy z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Całość koordynują pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulejowie.
Piotrkowianie korzystają z pomocy asystenta rodziny
55 piotrkowskich rodzin skorzystało już w tym roku z pomocy asystenta rodziny. Pracownik oddelegowany z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie wspiera osoby, które z różnych powodów nie radzą sobie z wychowaniem dzieci. Asystent wspólnie z rodziną analizuje problemy oraz stara się je rozwiązać.
Pomagaj zawodowo! - czyli o pożytecznych zawodach w cztery semestry
Zawody medyczne nie zawsze wymagają wieloletnich studiów i praktyk. Okazuje się, że zdobycie kwalifikacji asystenta czy technika może zająć jedynie cztery semestry nauki. Czy warto przeznaczyć ten czas na zdobycie nowego zawodu?
Adamczyk przestał być doradcą
Grzegorz Adamczyk nie jest już doradcą prezydenta Krzysztofa Chojniaka, natomiast dotychczasowa asystentka Anita Wojtala-Rudnicka pełni teraz funkcję inspektora.
Samorządy bez asystentów i doradców
Prezydenci, burmistrzowie, wójtowie, starostowie i marszałkowie województw stracą asystentów i doradców.
Prezydent ma nową asystentkę
Anita Wojtala-Rudnicka rozpoczęła pracę pod koniec lipca. Nowy urzędnik to niedoszła radna, startująca w wyborach w 2010 roku z list prezydenckiego ugrupowania Razem dla Piotrkowa. Co będzie należało do obowiązków nowego asystenta?
Kto zostanie nowym asystentem prezydenta?
"Współdziałanie z zespołem rzecznika prasowego w zakresie opracowywania materiałów dla środków masowego przekazu", "inicjowanie przedsięwzięć promujących turystykę" – to niektóre z zadań, jakimi do niedawna zajmował się asystent prezydenta Piotrkowa, Błażej Cecota. Jednak na początku miesiąca z tej funkcji zrezygnował. Kto teraz przejmie jego obowiązki?
Wprowadzenie asystenta rodziny to nowy obowiązek jaki na gminy nałożyła ustawa. W Piotrkowie obecnie pracuje dwóch asystentów.
Asystent prezydenta Chojniaka urlopuje
Asystent prezydenta miasta do spraw społecznych na urlopie. Błażej Cecota, asystent prezydenta Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka, będzie przebywał na urlopie do końca stycznia 2013 roku.
Piotrków: Tajny asystent prezydenta
Minął już ponad miesiąc od nominacji Błażeja Cecoty na stanowisko asystenta ds. społecznych prezydenta miasta Piotrkowa. Jakie działania służbowe podjął w tym czasie? Próbowaliśmy się dowiedzieć. Okazuje się, że nie było to łatwe, ponieważ asystent ostentacyjnie unika kontaktu z mediami.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat