Artykuły do tagu: apel

Piękna pogoda sprzyja motocyklowym eskapadom. Kierowcy jednośladów, oprócz czerpania radości z szybkiej jazdy, powinni przede wszystkim pamiętać o bezpieczeństwie – swoim i innych uczestników ruchu drogowego.
Bełchatowscy policjanci apelują o kontakt do świadków zdarzenia drogowego na 295 kilometrze krajowej "ósemki"; na wysokości miejscowości Podwódka (gmina Kluki).
Apelowali o zauważenie chorych na padaczkę
Do Piotrkowa dotarli wczoraj uczestnicy marszu „Zauważ mnie”, którzy w dość wyjątkowy sposób propagują wiedzę o epilepsji.
Policja apeluje: Uwaga na leśną zwierzynę
Policja prosi i apeluje: kierowcy powinni uważać na zwierzynę leśną, która wybiega na jezdnię.
Tylko w dwóch skontrolowanych sklepach na 50 w Tomaszowie Mazowieckim przy próbie zakupu alkoholu przez osobę nieletnią sprzedawca poprosił o dowód. Tak wynika z akcji profilaktyczno - interwencyjnej "Lokalny program kontroli sprzedaży alkoholu".
Siódma edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Kapel Podwórkowych odbędzie się 21 oraz 22 maja. W tym roku będzie wyjątkowo, ponieważ kapela Fakiry obchodzi jubileusz 35-lecia.
Niestety jak to czasem bywa, nasz plan szybkiej przeprowadzki do nowych obiektów schroniska, z przyczyn niezależnych od nas, nie został zrealizowany.
Apel o pomoc dla chorej Wiktorii
Nasza córka sześcioletnia Wiktoria ma poważną skoliozę kręgosłupa z komplikacją rdzenia, jest to wada wrodzona. Jej choroba została wykryta dopiero gdy dziecko skończyło 2-latka i od tamtej pory jest pod okiem wspaniałych i doświadczonych lekarzy w Centrum Rehabilitacji w Konstancinie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat