Artykuły do tagu: apel

Rodzina uczestnika wypadku drogowego, do którego doszło w lipcu na ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie, prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia. Poniżej zamieszczamy treść apelu.
Prokuratura nie zgadza się z wyrokiem w sprawie hali balonowej. Będzie apelacja
Prokuratura zapowiada złożenie apelacji w sprawie wyroku w procesie dotyczącym zakupu przez piotrkowski OSiR hali balonowej.
Policja apeluje o ostrożność nad wodą!
W sobotę w Pilicy utopił się młody mężczyzna. To już szósta ofiara, która utonęła w wodzie podczas tegorocznych wakacji w województwie łódzkim.
Wielki jubileusz Jana Łaskiego
Siedemdziesiąte urodziny i 65-lecie pracy twórczej – wyjątkowy jubileusz obchodzi w tym roku Jan Łaski – piotrkowianin, kierownik Kapeli Ludowej Tkacze.
23.05.2014 08:33
Kapele znów zagrają
Najbliższy weekend będzie należał do kapel podwórkowych. Do Piotrkowa zjadą najlepsze zespoły z całego kraju na jubileuszowy X Ogólnopolski Festiwal Folkloru Miejskiego.
MOPR apeluje: Uważajmy na dzieci!
„Apel do mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego o zwracanie szczególnej uwagi na wszelkie przejawy nieprawidłowości w opiece nad dziećmi” wystosował Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie.
Czy referenda to pieniądze wyrzucone w błoto?!
Grupa radnych chce zmian w ustawie o referendum lokalnym. Referenda dzielą społeczeństwo, poza tym generują duże koszty, dlatego właśnie 12 rajców z Piotrkowa postanowiło apelować do premiera o pilne (!) zmiany.
Chcą darmowego Internetu w całym Piotrkowie
Federacja Młodych Socjaldemokratów apeluje do władz Piotrkowa o wprowadzenie na terenie całego miasta bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu. - W Koszalinie czy w Nowym Sączu to się udało. Dlaczego nie u nas? - pytają młodzi socjaldemokraci, których wsparł poseł Artur Ostrowski.
Poseł apeluje do ministra o remont
O remont drogi krajowej nr 8 na odcinku Mzurki – Bełchatów i Bełchatów – Szczerców apelował do ministra transportu poseł Artur Ostrowski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat