Artykuły do tagu: angielski

W Łodzi nauczysz się angielskiego, nie wychodząc z domu
Szukając informacji na temat nauki języków obcych w Łodzi i okolicach, możemy także natrafić na ciekawe statystyki i badania, które pokazują, w jakim kierunku idą współczesne trendy w nauczaniu. Okazuje się, że nie tylko chcemy uczyć się języków obcych, ale również zależy nam na szybkiej i łatwej nauce, którą możemy podjąć, nie wychodząc z domu. Dane te łączą się także z informacjami na temat rynku pracy i zapotrzebowaniem w różnych branżach na pracowników mówiących po angielsku. Jak wygląda nauka angielskiego w Łodzi i jak łączy się ona z karierą zawodową? O tym w poniższym tekście.
Gdzie znaleźć kursy angielskiego online?
Język angielski w dzisiejszych czasach stał się międzynarodowym językiem, w którym to bez problemu można porozumieć się w większości krajów na świecie.
Przedszkolaki zaśpiewały po angielsku
Festiwal wiersza i piosenki angielskiej zorganizowano w piątek w Niepublicznym Przedszkolu Językowym Happy Kids w Piotrkowie. Do udziału zaangażowało się 8 prywatnych przedszkoli i jedno samorządowe. Mali artyści, w dwuosobowych zespołach, prezentowały wybrany utwór w języku angielskim. Na scenie nie zabrakło niecodziennych strojów i ciekawych choreografii.
13 piotrkowskich przedszkoli wzięło udział w Festiwalu Piosenki Angielskiej
Aż 13 piotrkowskich przedszkoli wzięło udział w tegorocznej edycji Festiwalu Piosenki Angielskiej, organizowanego przez Prywatne Przedszkole Magdaleny Jakubiak. Dla najmłodszych uczestników, którzy po raz pierwszy stanęli na scenie przed publicznością, udział w konkursie był ogromnym przeżyciem. Celem festiwalu jest popularyzacja języka angielskiego wśród dzieci przedszkolnych.
Używać czy nie używać języka angielskiego
Nad odpowiedzią na to pytanie zastanawiali się uczniowie z ZSP CKU w Szydłowie biorący udział w międzynarodowym spotkaniu w Norwegii w ramach projektu "We are the Same". Młodzi ludzie z Polski, Włoch, Holandii i oczywiście Norwegii rozmawiali o znaczeniu rodzinnej mowy dla tożsamości narodowej i tradycji.
Nauka angielskiego online
Znajomość języków obcych to w obecnych czasach umiejętność, która nie tylko usprawnia komunikację, ale też podnosi nasze kwalifikacje na rynku pracy. Szczególnie istotna jest umiejętność porozumiewania się w języku angielskim. Na rynku nie brakuje różnego rodzaju kursów, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Do głównych zalet nauki online należą: wygoda i możliwość wykonywania ćwiczeń w domu, pracy czy nawet tramwaju, a także dostęp do nieograniczonej liczby powtórzeń. Możemy też mówić swobodniej, nie stresując się obecnością innych kursantów, czego nie da się uniknąć podczas nauki w klasie.
Dlaczego angielski korepetycje wrocław stają się coraz bardziej popularne?
Angielski jest w dzisiejszych czasach bardzo rozpowszechniony. Każdy współczesny człowiek posługuje się tym językiem w pewnym stopniu. Najlepiej znać angielski na wysokim poziomie. To umożliwia wzrost kariery, studia za granicą, więcej perspektyw.
Centrum Języka Angielskiego Inspiring English
Centrum Języka Angielskiego Inspiring English mieszczące się przy ul. Prusa 2/38 w Piotrkowie Tryb. od września wzbogaca swoją ofertę językową o specjalistyczne kursy dla wszystkich, którzy chcą pogłębić znajomości językowe w celu podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych.
Sposoby na szybką i skuteczną naukę języka angielskiego
Nie da się ukryć, że język angielski jest obecnie jednym z najważniejszych, którego warto się nauczyć, aby zdobywać jeszcze szybciej nowe umiejętności i móc dogadać się w różnych częściach naszego globu. Nie każdy jednak przykładał się do niego należycie i teraz ma niemałe problemy. Zatem jak nauczyć się angielskiego skutecznie i w miarę możliwości szybko?
Jak dobrze znasz angielski?
Będziesz mógł się przekonać już w najbliższą niedzielę podczas Wielkiego Testu Języka Angielskiego, który zostanie zorganizowany w piotrkowskim ZSP nr 4 przy ulicy Sienkiewicza 10/12.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat