Artykuły do tagu: amunicja

Piotrkowianin uprawiał w mieszkaniu marihuanę
Piotrkowscy policjanci przeprowadzili przeszukanie w mieszkaniu młodego mężczyzny, podejrzewanego o udzielanie narkotyków innym osobom. Jak się okazało piotrkowianin w swoim lokalu uprawiał marihuanę. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli susz roślinny oraz amunicję. Mężczyźnie już postawiono zarzuty i został on objęty dozorem.
Kolekcjoner może spędzić w więzieniu nawet 8 lat
Policjanci zatrzymali mężczyznę, u którego w mieszkaniu znaleźli znaczną ilość ostrej amunicji i amunicję różnego kalibru z okresu II wojny światowej. 36-latek został zatrzymany. Grozi mu nawet 8 lat więzienia.
Ostrą amunicję chciał przerobić na… breloczki
Miał blisko 2500 sztuk ostrej amunicji i 3,5 kilograma suszu konopi indyjskich. Nie miał za to zezwolenia na posiadanie broni i amunicji. 51-letniemu mieszkańcowi powiatu tomaszowskiego grozi do 8 lat więzienia.
Wpadka włamywaczy. Jeden z nich trzymał w domu amunicję
Włamali się do niezamieszkałego domu, skąd ukradli metalowe elementy. Dwóch 31-letnich tomaszowian zostało już zatrzymanych przez policję. W domu jednego z nich funkcjonariusze znaleźli amunicję.
Znaleźli amunicję z czasów II wojny światowej
Kilka dni temu podczas remontu kamienicy przy pl. Niepodległości w Piotrkowie znaleziona została amunicja z II wojny światowej.
Nielegalnie posiadał broń i amunicję
Nawet do 8 lat pozbawienia wolności grozi 36-letniemu mieszkańcowi powiatu opoczyńskiego, u którego policjanci zabezpieczyli nielegalną broń i ponad 700 sztuk amunicji.
Zatrzymani za sprzedaż oraz posiadanie broni i amunicji
Policjanci z Gorzkowic wraz z funkcjonariuszami z Piotrkowa zatrzymali trzech mężczyzn. 37-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego podejrzany jest o sprzedaż broni i amunicji, a jego dwaj znajomi za posiadanie broni i amunicji bez zezwolenia.
Odpowie za posiadanie narkotyków i amunicji
Policjanci z Bełchatowa zatrzymali 19-latka z marihuaną. Okazało się, że w domu miał nielegalną amunicję bojową. Grozi do ośmiu lat wiezienia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat