Artykuły do tagu: amfetamina

Kilogramy amfetaminy schował w... lodówce
Miał blisko 3 kilogramy amfetaminy. Była schowana w lodówce, ale i tam zajrzeli policjanci. Teraz 38-latkowi z Tomaszowa Mazowieckiego może grozić kara do 15 lat więzienia, bo w świetle prawa jest narkotykowym recydywistą.
Odpowie za posiadanie ponad 1,5 kg amfetaminy
Tomaszowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, a następnie zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który posiadał ponad 1600 gramów amfetaminy. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.
Tomaszowianin miał w torbie 3 kg amfetaminy
Policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który miał w torbie 3 kilogramy amfetaminy. Mieszkańcowi Tomaszowa grozi do 10 lat więzienia.
W popłochu niszczył towar
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn: 34-latka, który posiadał narkotyki oraz 32-letniego dilera. Teraz piotrkowianom grozi kara pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło w niedzielę 19 listopada.
Policja zabezpieczyła kontrabandę i amfetaminę
Policja przechwyciła 42 kg elementów gotowych do pocięcia papierosów, ponad 16 kg krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy oraz amfetaminę. Zatrzymano 3 osoby. Straty Skarbu Państwa związane z uszczupleniem w podatku VAT i akcyzie oszacowano na 57 tysięcy złotych.
Zatrzymani za posiadanie i udzielanie
Policjanci obserwowali teren przy jednym ze sklepów w miejscowości Gidle, w efekcie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali marihuanę i amfetaminę. Wkrótce zatrzymano kolejną osobę, która odpowie za dystrybucję środków odurzających.
Rzucił się z pięściami na maskę BMW, potem zaatakował... listonosza
Dyżurny piotrkowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o człowieku, który wchodząc na jezdnię utrudnia ruch samochodów. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego, na ulicy Topolowej zauważyli agresywnie zachowującego się mężczyznę oraz innych uczestników zdarzenia.
Zamówił narkotyki przez internet, został zatrzymany
14 gramów metamfetaminy zamówił przez internet 17-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego. Po odebraniu paczki od kuriera, natychmiast do akcji włączyli się policjanci i zarekwirowali podejrzany pakunek.
Mieli amfetaminę i marihuanę, grozi im więzienie
Policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego piotrkowskiej komendy zatrzymali 2 osoby podejrzane o posiadanie narkotyków. 20-latek i jego o dwa lata starszy kolega wpadli z marihuaną i amfetaminą, po tym jak mundurowi skontrolowali ich na Placu Czarnieckiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat