Artykuły do tagu: ambasador

Piotrkowianin ambasadorem wielkiej fotograficznej marki
Łukasz Bartyzel, fotograf pochodzący z Piotrkowa Trybunalskiego został oficjalnym ambasadorem marki Canon. To ogromne wyróżnienia, tym bardziej, że w Polsce jest tylko kilka osób, które mogą pochwalić się takim osiągnięciem. Zdjęcia piotrkowianina mogliśmy podziwiać m.in. w prestiżowym magazynie Vogue.
Odznaczenie From the Depths dla OSP Rozprza
Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Rozprzy otrzymała specjalne wyróżnienie od Fundacji From the Depths. Wyróżnienie to przyznano strażakom za ich zaangażowanie w ratowanie rozprzańskiego cmentarza żydowskiego. Uroczystość wręczenia wyróżnienia miała miejsce w Warszawie podczas Ceremonii Wręczenia Wyróżnień im. Antoniny i Jana Żabińskich dla Polaków, którzy ratowali Żydów w czasie II Wojny Światowej.
Pozdrowienia od bratniego narodu
- Przekazuje pozdrowienia od bratniego Narodu Węgierskiego dla Polaków, a w szczególności dla mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego – tymi słowami dr Iván Gyurcsík, ambasador Węgier rozpoczął dzisiejszą wizytę u prezydenta Krzysztofa Chojniaka.
Spotkanie z byłym ambasadorem RP w Brazylii
Dziekan Wydziału Filologiczno-Historycznego oraz dyrektor Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych Filii UJK zapraszają na spotkanie z byłym ambasadorem RP w Brazylii Jackiem Junoszą-Kisielewskim, aktualnie dyrektorem Departamentu Współpracy z Polonią i Polakami Za Granicą.
Ambasador Izraela z wizytą w Piotrkowie Trybunalskim
W Piotrkowie i regionie gości dziś ambasador Izraela w Polsce Anna Azari. Pani ambasador przybyła na zaproszenie wicemarszałek Sejmu Elżbiety Radziszewskiej. fot. Jarek Krak/MBP Piotrków

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat