Artykuły do tagu: alkohol

Wandale złapani na gorącym uczynku
Trzech 19-latków zdewastowało wczoraj około północy jeden z piotrkowskich przystanków autobusowych. Ten incydent nie ujdzie im jednak na sucho. Policja złapała wandali na gorącym uczynku.
Trzech nastolatków podpaliło śpiącego na ławce w parku bezdomnego. Jak mówi Piotr Barasiński, komendant Straży Miejskiej w Bełchatowie, gdyby nie pracownicy pobliskiego muzeum, mogłoby dojść do tragedii.
Porażka Polaków z Niemcami będzie go drogo kosztowała. Kontroli autokaru i kierowcy zażądali rodzice uczniów jednej ze szkół podstawowych w Radomsku.
Awantura w środku nocy, pijani rodzice i płaczące 6-miesięczne dziecko.
Jechał wężykiem dlatego zablokowali mu drogę. Do obywatelskiego zatrzymania doszło w Wiadernie.
Akcja „Pilnuj drinka”
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim włączyli się w kampanię informacyjną pod hasłem „Pilnuj drinka” zainicjowaną przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii. Akcja skierowana jest głównie do osób młodych uczęszczających do dyskotek, klubów i innych lokali rozrywkowych, które mogą się stać potencjalnymi ofiarami przestępstw.
pow.tomaszowski: Zabił swoją żonę
Makabryczne zabójstwo w powiecie tomaszowskim. 36-letni mieszkaniec Henrykowa zabił swoją żonę.
Potrącił pieszych i uciekł
Pijany kierowca potrącił cztery osoby. Do zdarzenia doszło wczoraj nad ranem w Lutosławicach Rządowych w gminie Grabica. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia.
Pijany kierowca wiózł dzieci na wycieczkę
Dzisiaj przed godziną 8.00 pod budynek Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim podjechał autokar na kontrolę stanu technicznego
Zdewastowali lokal, pobili klientów i obrazili interweniujących policjantów - tak „aktywnie” wypoczywali mieszkańcy województwa lubuskiego, którzy majowy weekend postanowili spędzić w Sulejowie i Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat